Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tudod tanácsot adni? Őszintén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudod tanácsot adni? Őszintén aggódok!

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni; van egy bátyám, aki meleg. Lassan 4 éve vannak együtt a barátjával.

Ő az a tipikusan nem mutat soha érzelmeket, soha nem volt képes rá. Mint valami robot. A barátja meg az ellenkezője, nagyon kedves, nyitott fiú. Őszintén lehet vele mindenről beszélni. Amikor itt van, mindig próbálkozik tesómnál, megfogni a kezét vagy hasonlók, de tesóm rezzenéstelen arccal mindig elutasítja az érintéseit, mert szerinte ez csak kettejükre tartozik. Ami részben igaz is, de mi a családja vagyunk, önmaga lehet.

Van 2 kisebb félöcsénk, szüleink elvittek őket pár napra.

Így hárman vagyunk itthon, öcsém, bátyám meg én.

Amióta elmentek öcsém szerintem nem volt még józan, folyamatosan figyelni kell rá.

Tegnap este bátyám hazajött a barátjával részegek voltak, de szerintem valamit beszedtek, tesóm tuti. Láttam már részen, de ez nem is hasonlított rá.

Nem nagyon foglalkoztam velük. Öcsémre vigyáztam, aztán egy 2-3 körül felmentem a szobámba, félig nyitva volt bátyám ajtaja és nem azt mondom hogy szexeltek, de hasonló. És láttam ahogy bátyám szorítja a barátja nyakát, szinte fojtogatta. Harapdálta, de nem kis pajkosan hanem rendesen, tele volt a barátja felső teste harapással, a jobb karján volt valami ami vérzett is. Annyira ijesztő volt, ahogy bánt vele. Az volt bennem, hogy ha napközben ilyen akkor biztos este érzékeny, cuki a barátjával. Akkorát csalódtam.

Tudom nem az én dolgom, de ma rákérdeztem hogy mi a ***** volt ezt?!

Rámnézett fa arccal és annyit mondott; ha fáj neki, abbahagyom.

Nem is volt mérges meg semmi, hogy láttam őket. Pedig egyszer nem szexeltek még itthon nálunk a 4 év alatt. Soha nem is beszélt róla, nyilván magánügy, de én mindig elmesélem neki meg az idősebbik bátyámnak a pasikat.

Utána rákérdeztem a barátjánál, mert engem őszintén megrémisztett ez az eset. Azt mondta hogy két vagy 3 havonta egyszer ilyen durva szokott lenni, mert így vezeti le a felszültséget, amit nap mint nap magába fojt. Azt mondta ő tudja kezelni, őt soha nem bántaná úgy ténylegesen.

De ez nem normális ugye? Megkérdeztem a barátját és azt mondta hogy egyikük sem szereti ezt a szado-mazo szexet, ez csakis azért van, mert a bátyám annyira ideges hogy nem bírja tovább magában tartani és így adja ki magából.

Ezt mondjam el apának vagy a legidősebb bátyámnak? Nekik nagyon jó a kapcsolatuk.

Nekem ez nagyon nem tűnik jó dolognak.

21 éves a bátyám, tudom felnőtt, ez az ő dolga, de aggódom érte, nem így kell megoldani a problémákat.



2015. jún. 22. 18:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem a bátyádnak el kellene mennie egy pszichológushoz. Valószínűleg elég komoly problémái vannak amiket elfolyt. Lehet hogy a melegsége miatt gyűlöli saját magát és ez a gyűlölet felemészti. Vagy akármi más is lehet. Ezt egy szakember tudná megállapítani. Mindenképpen érdemes lenne neki beszélni egy szakemberrel. Nehogy valami komolyabb következménye legyen a dolognak. Próbáld meg rábeszélni a barátjával közösen hogy menjen el egy pszichológushoz.
2015. jún. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben az a feszült hideg-rideg viselkedés nem normális. Ahogy ez a fojtogatás sem....gondolom az önutálatát veri le a párján.


Annak a kapcsolatnak nagyon kevés jövője van így, akár konszenzuális a dolog, akár nem. Egyszerűen ennyi gyűlölettel nem lehet normálisan egy légtérben megmaradni.



A bátyáddal le kéne ülni beszélgetni. Ha benned megbízik, akkor neked. Valszeg szakemberhez nem fog elsőre elmenni. Ha ennyi gyűlölet van benne, akkor így elsőre egy baráti/testvéri beszélgetés kéne neki, ahol előítéletek nélkül kiadhatja magából ezt a sok negatív dolgot.

Ezt abból tudom, hogy annó én is mentem szihomókushoz, meg meleg ismerőseim is, és az sem volt egy méznyalás. Ott is vannak bigott, begyöpösödött arcok, és bátyádnak pont nem kéne hogy egy ilyen kezelgesse, mert az csak ront a helyzeten.

Az meg hogy egy elfogadó, tájékozott és vele klikkelő szakembert fog ki, kevéssé valószínű.


Szóval elsőre szvsz inkább családi, baráti körben kéne valamit kezdeni.

Az is segíthet, ha helyette te kilincselsz az ősöknél.


Azokkal a családtagokkal, akik nyíltan utálkoznak, le kell ülni megbeszélni.

A kisöcséid nem tudom mennyi idősek, de nekik is lehet kommunikálni valami életkorban megfelelő verziót.


Amit tudok neked ajánlani, hogy rúgdosd fel pl. erre az oldalra, ezt egy meleg srác vezeti, aki terapeuta.

[link]

2015. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!