Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kezdő meleg fiúnak milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő meleg fiúnak milyen tanácsot adnátok? Hol nézelődjön, stb?

Figyelt kérdés
A tavaszi szünetben szeretném kipróbálni fiúval, de nem szeretnék lebukni. Tehát pl a képem nem tervezem kirakni egy meleg ismerkedő oldalra se. Csak bi hajlamaim vannak. Izgat, hogy milyen ha egy srác elégít ki, de ezen a téren teljesen ismeretlenek a szokások. Pl: Szőrös vagy nem szőrös intim a jobb. Ki kell biztosítson helyet? Gumit? Meg ugye elkapni se akarok semmit. Macerás se akarok lenni. Tehát alapba az egészet gördülékenyen szeretném. Bi vagy meleg srácok tapasztalatát vagy tippjeit várom. Amúgy eléggé vékony, budapesti srác vok átlagos mérettel. Utóbbit azért is írom mert azt is olvastam h a nagy mérettel van csak esély...

2015. ápr. 2. 11:16
 1/8 kovpet ***** válasza:
88%

"azt is olvastam h a nagy mérettel van csak esély"


Én meg olyat olvastam, hogy robotok harcoltak egymás ellen. :)

Túlaggódod kicsit. Hány éves vagy?

2015. ápr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2%
A sitten, az lesz neked a kánaán :D
2015. ápr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

2. válaszoló, iszonyat hogy milyen h**e vagy te. Nem tudsz normális válaszokat adni? Vagy nem tudod értelmezni a kérdést? h*l*e gy.



Tehát a lányeg: Nem csak nagy mérettel van esély:) Kicsivel is ugyan akkora. Amúgy nem tudom honnan vetted ezt a marhaságot na mindegy. :P

"Amúgy eléggé vékony, budapesti srác vok átlagos mérettel." Ez tudod mekkora nagy esély?? Hatalmas!

Ha még nagyon szépen nézel ki akkor még nagyobb esélyed vagy!

Ami nagyon fontos!!


Amit biztonságosan megcsinálhatsz 1 műsik fiúval:

-smárolás

-recskázás: "óvatosan" Mert azzal is fel lehet fertözödni!

-stb.. szeretkezést még ajánlom neked *_*

Amitől biztos ,hogy k**va nagy fertőzést kapsz:

-szex Ezt semmiképp ha jót akarsz!!!

Bocsi a csúnya szó kiirásáért.


Amugy az az igazság hogy én is biszex vagyok.

Én is kezdő vok.


Amúgy ha, akarod hogy megmondjam hogy tényleg van esélyed, küldj privibe magadról képet ok? *_*

2015. ápr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja a nevem volt: szerverhirdeto
2015. ápr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 hugyosgalacsin ***** válasza:
0%
kék osztriga bár
2015. ápr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Húhh, szerintem nem lehet eltervezni egy együttlétet pontosan ahogy szeretnél, szerintem azért első alkalommal olyan embert válassz akit picit megismertél. Ne vad idegennel kezd. (De ez csak saját vélemény)
2015. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Ird be a googleba meleg prostik ,rengeteg jo pasit kidob
2015. ápr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
SOHA nem fizetnék érte...
2015. ápr. 5. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!