Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegekhez szól a kérdés. Ok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegekhez szól a kérdés. Ok tudnának adni tanácsot nekem?

Figyelt kérdés

Érdemes lehet vagy van esély arra hogy társat találjon az aki meleg de fityma szürkülete van?

Titokban tartani a melegséget nehéz vidéken de már a remény is kevés lehet erre,hogy így lehet találni fiúnak fiút?



#homoszexualitás #fitymasürkület
2012. máj. 16. 10:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlenül fitymaszűkületre gondolsz? :)

Egyébként nem lehetetlen, bár sztem Neked is jobb lenne, ha kezeltetnéd, ma már a körülmetélésen kívül kíméletesebb megoldások is léteznek, attól függ, mennyire súlyos.

2012. máj. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
fityma szürkület??? xDDD hát ezen most jót röhögtem!!! :D ha sokat használod még fitya kékületed is lesz x'DD sőt egy idő után átvált feketébe ha nem tartod tisztán :D csak okosan ! ;D
2012. máj. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
jaa am sztem nézd meg az alkonyatot, az már szinte szürkület, melegeknek am is szinte kötelező film, sokat tanulsz majd belőle:D
2012. máj. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Még annyit hogy tisztán tartom és semmi olyan probléma nincsen hogy más lenne a színe vagy fertőzés volna.

Semmi ilyen csak az hogy nem tudom aktív dologra használni.

Rendesen próbáltam a kérdést megfogalmazni,ezért normális válaszokat vagy üzeneteket kérnék.Köszönöm!

2012. máj. 16. 23:31
 5/16 A kérdező kommentje:

Bocsánat a helyes írási hibáért igen szűkületre gondoltam.

Egy kis BAKI hát néha meg eshet ez mással is..Nem de?

De talán rá értitek naaaa....?

2012. máj. 16. 23:34
 6/16 anonim ***** válasza:
16%
Menj el orvoshoz, és utána lehet, hogy hetero leszel!
2012. máj. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Értelek utóbbi,de azt tudom.De engem csak a fiúk érdekeltek mindig is.Lányokkal nem tudnám azt hiszem elképzelni.
2012. máj. 17. 11:32
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
biztos nem lehetetlen így sem párt találni, bár nekem őszintén szólva jobban tetszik, ha gond nélkül tudom húzogatni a párom szerszámát.. :P mindenesetre sok sikert! :)
2012. máj. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi utóbbi a jó kívánságot!

Bár mielőtt valakinek írok aki meleg és tetszik nekem elmondom hogy mi a helyzet.

S van aki megérti.Csak távoli vagy pedig korban mást keres.

2012. máj. 18. 00:19
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
azért ez tényleg nem egy leküzdhetetlen probléma ;) ha valaki szeret, ezt is meg fogja érteni, hidd el..
2012. máj. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!