Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegekhez szól a kérdés. Ok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegekhez szól a kérdés. Ok tudnának adni tanácsot nekem?

Figyelt kérdés

Érdemes lehet vagy van esély arra hogy társat találjon az aki meleg de fityma szürkülete van?

Titokban tartani a melegséget nehéz vidéken de már a remény is kevés lehet erre,hogy így lehet találni fiúnak fiút?



#homoszexualitás #fitymasürkület
2012. máj. 16. 10:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Passzív fél még lehetsz ilyenkor is. Akkor az, hogy nem tudod lehúzni a bőrt a péniszeden, nem probléma, hiszen dugnod nem kell majd vele, te pedig a seggeden keresztül élvezel el.
2012. máj. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Értem és igen ilyent szeretnék találni.
2012. máj. 18. 23:57
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok, de nem lenne célszerűbb kezeltetni a problémádat? Már csak esztétikai szempontból is.
2012. máj. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Helló utóbbi válaszoló.Hát lehet hogy egyszerűbb lenne,de nem akarok addig fájdalmakat érezni szenvedni kínlódni vele amíg nincsen kiért?Mert már nem vagyok 20 év köróli és kissé már szégyenlem is kicsit.
2012. máj. 21. 19:34
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát azt nem gondoltam, hogy jócskán elmúltál már 20 éves. De akkor eddig hogyan szexeltél? Mindig passzív voltál? És ha eddig nem okozott gondot, akkor miért tetted fel most ezt a kérdést? Hány partnered volt eddig?
2012. máj. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

A kérdést azért tettem fel meret már nagyon hiányzik egy társ akit szerethetnék.Aki elfogad.

Nem jó lenni egyedül mindig.Kell hogy valaki legyen az ember életében mert én sem leszek már fiatalabb 38 vagyok.

Eddig komoly kapcsolatom nem volt igazán csak olyan ami alig volt igazán oda-adó.

Szexelni olyan illetővel aki neked nem tetszik nem az eseted semmilyen téren hát az nem igazán a gyönyör dolga volt.De érezni akartam ott hátul magamban milyen is egy érzés az.

Hát ennyi a válaszom hozzá.

2012. máj. 27. 20:24
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!