Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tudod tanácsot adni? Őszintén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudod tanácsot adni? Őszintén aggódok!

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni; van egy bátyám, aki meleg. Lassan 4 éve vannak együtt a barátjával.

Ő az a tipikusan nem mutat soha érzelmeket, soha nem volt képes rá. Mint valami robot. A barátja meg az ellenkezője, nagyon kedves, nyitott fiú. Őszintén lehet vele mindenről beszélni. Amikor itt van, mindig próbálkozik tesómnál, megfogni a kezét vagy hasonlók, de tesóm rezzenéstelen arccal mindig elutasítja az érintéseit, mert szerinte ez csak kettejükre tartozik. Ami részben igaz is, de mi a családja vagyunk, önmaga lehet.

Van 2 kisebb félöcsénk, szüleink elvittek őket pár napra.

Így hárman vagyunk itthon, öcsém, bátyám meg én.

Amióta elmentek öcsém szerintem nem volt még józan, folyamatosan figyelni kell rá.

Tegnap este bátyám hazajött a barátjával részegek voltak, de szerintem valamit beszedtek, tesóm tuti. Láttam már részen, de ez nem is hasonlított rá.

Nem nagyon foglalkoztam velük. Öcsémre vigyáztam, aztán egy 2-3 körül felmentem a szobámba, félig nyitva volt bátyám ajtaja és nem azt mondom hogy szexeltek, de hasonló. És láttam ahogy bátyám szorítja a barátja nyakát, szinte fojtogatta. Harapdálta, de nem kis pajkosan hanem rendesen, tele volt a barátja felső teste harapással, a jobb karján volt valami ami vérzett is. Annyira ijesztő volt, ahogy bánt vele. Az volt bennem, hogy ha napközben ilyen akkor biztos este érzékeny, cuki a barátjával. Akkorát csalódtam.

Tudom nem az én dolgom, de ma rákérdeztem hogy mi a ***** volt ezt?!

Rámnézett fa arccal és annyit mondott; ha fáj neki, abbahagyom.

Nem is volt mérges meg semmi, hogy láttam őket. Pedig egyszer nem szexeltek még itthon nálunk a 4 év alatt. Soha nem is beszélt róla, nyilván magánügy, de én mindig elmesélem neki meg az idősebbik bátyámnak a pasikat.

Utána rákérdeztem a barátjánál, mert engem őszintén megrémisztett ez az eset. Azt mondta hogy két vagy 3 havonta egyszer ilyen durva szokott lenni, mert így vezeti le a felszültséget, amit nap mint nap magába fojt. Azt mondta ő tudja kezelni, őt soha nem bántaná úgy ténylegesen.

De ez nem normális ugye? Megkérdeztem a barátját és azt mondta hogy egyikük sem szereti ezt a szado-mazo szexet, ez csakis azért van, mert a bátyám annyira ideges hogy nem bírja tovább magában tartani és így adja ki magából.

Ezt mondjam el apának vagy a legidősebb bátyámnak? Nekik nagyon jó a kapcsolatuk.

Nekem ez nagyon nem tűnik jó dolognak.

21 éves a bátyám, tudom felnőtt, ez az ő dolga, de aggódom érte, nem így kell megoldani a problémákat.



2015. jún. 22. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire érdekel a téma, szerintem te vagy a második gyerek,aki meleg a családban :)))
2015. jún. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A tesódnak valami küzdősportot ajánlanék,ott vezesse le a feszkót,ne a párját harapdálja.... Ez így azért nem normális. Próbálj meg a párjára hatni,őrá talán hallgat.
2015. jún. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Azért mert aggódok a tulajdon bátyámért?! Amúgy lány vagyok, ha ez nem esett volna el, és nem rémlik hogy lányokról szót ejtettem volna!

A barátjával ma elég sokat beszélgettem, így hogy tudom ezt a helyzetet. De ő azt mondta, hogy őt ez nem zavarja. Így érzi igazán hogy a tesómnak szüksége van rá.

2015. jún. 22. 19:08
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Én is szemmel tartanám őket, a bátyád barátja helyében meg menekülnék.
2015. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
bírnám a bátyádat
2015. jún. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok


Hát igen,nem könnyű helyzet ez.

2015. jún. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Rettentő rendes vagy!

Tudod mi a gáz?! Hogy még ilyen problémákkal is jobb ember mint te valaha leszel!

2015. jún. 22. 20:04
 8/12 anonim ***** válasza:
12%
Gondolom ezt nekem irtad, csak törölték a részvétnyilvánításomat.
2015. jún. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, nem tudom neked megmondani hogy ez a ló inneni vagy már a túlsó oldala. lehet felnőtt, de ha ez párkapcsolati erőszak vagy bántalmazás, akkor igenis nem "csak az ő dolga".


A barátja hogy reagált? Úgy tűnt élvezte vagy ijedtnek tűnt?


Nyilván te is meglepődtél, mert nem vártad a szitut. Másrészt meg részegen az ember picit többet enged meg magának. Hogy most ez beleegyezésen alapuló keretek közt volt-e, azt nem tudom.

Ennyiből elég nehéz ezt megítélni.

2015. jún. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azt mondta a barátja, hogy ők ezt meg akkor megbeszélték, amikor tesómnak barátnője volt, hogy a feszultségeket a fiún vezeti le.

Akkor még kis hülye gyerekek voltak.

Elmesélte hogy nem mindig van ez így, ez a 2-3havonta dolog úgy megy hogy akkor vezeti kb le valahogy, de nem mindig ennyire erőszakosan. Fű alatt azt is elmondta, amiért valószínűleg tesóm megölné, hogy ilyenkor nagyon nagyon ritkán megengedi hogy ő legyen a passzív, viszont ilyenkor a hátat karmolja szét. Ja meg hogy van amikor csak folynak a könnyei, nem zokog csak folynak. De ilyenkor saját magát bántja. Szóval a lényeg hogy fizikálisan mindig okoz neki vagy magának valami fájdalmat ilyenkor.

Engem szó szerint sokkolt, hogy a bátyám ilyen rossz állapotban van, tudtam hogy problémái vannak. Voltak egy ideig önértékelési problémái is, a barátnője mindig azzal zaklatta, hogy nem elég izmos, és ha így folytatja egy hájpacni lesz. Sokat hánytatta magát ebben az időszakban, de aztán jött a barátja és felnyitotta a szemét.

De problémái még mindig vannak, nem tudja magát elfogadni rendesen.

Öcsém kb egy 4hónapja véletlenül elmondta bátyám kedvenc nagyiának ( aki vérszerint nem is nagyink, a legidősebb bátyám anyukájának a szülei) hogy meleg, és annyira kiborult, láttam a gyűlöletet a szemében. És tudjatok mi volt a durva?! Ott mindenki előtt letagadta. És ez most volt pár hónapja...

Meg a mostohaapánk mindig attól fél, hogy csinálni fog otthon valami "b-zisat" és a kistesóink látják majd. Ezután persze nekem sem menne olyan könnyen az elfogadás, de mindenki más támogatja.

Apa tök cuki, mindig kérdezget dolgokat finoman tesómtól tesóm vonakodva, de néha néha válaszol neki, nagyon felnéz apára. Viszont ha ezt elmondom apának, meg fog utálni tesóm, mert 1.ez az ő dolga 2.apa nehogy betegnek gondolja

A barátja nagyon szereti őt és úgy van vele, hogy ilyenkor érzi igazán mennyire szüksége van a bátyámnak rá, amikor ő is érzi a fajdalmat.

Csakhogy szerintem ez nem normális.

Nem, nem beszéltem tesómmal, vele nem lehet! Csak a barátjával.

2015. jún. 23. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!