Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Korkülönbség vélemény?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbség vélemény?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek az esetleges nagyobb / nagy korkülönbségről egy kapcsolatban? Nem szex, hanem kapcsolat. Ha láttok egy pl 24 éves és egy szemmel láthatóan idősebbet együtt, (de feltételezhetően együtt vannak), akkor van valamilyen negatív gondolatotok? Ha igen, akkor miért?

Igen, mondhatjuk, hogy magamról beszélek. :)


2015. máj. 19. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 vagyok, de a barátom 32.
2015. máj. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha megértitek egymást, és nem okoz gondot..
2015. máj. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Sok lány apja korú férfiakkal jár, persze, a férfinak jó az a kislány egy ideig. Mert ebből hosszú kapcsolat nem lesz...Senki nem gondol bele, hogy szexre vágyó 45 éves nőként egy 60 évessel milyen (nem) lesz majd a szex?


30 felett már bőven az apaságon kéne gondolkodni, és nem a huguk/lányuk korú lányokkal együtt lenni, akik persze jók, mert fiatalok.

Egy korban hozzám illő lányt körbe röhögnék, hogy egy ilyet választana helyettem. Szerencsére még nem történt ilyen, de ki tudja, hány fiatal lett visszautasítva ilyenek miatt...


Na, ennyi a véleményem :)

2015. máj. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Scav ***** válasza:
Hát attól függ. egy 30 éves egy 18 évessel inkább csak kavarna, de semmi komoly. De kivételek vannak az ismerőseim körében is, privátban tudok mondani facebook elérhetőséget, ahol meg lehet tekinteni a fotókat, hogy már gyerek is van és nagy a happy! :D Amikor 30 és 60 között már megint más, a létbiztonság még nagyobb hangsúlyban van.
2015. máj. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 39 a párom 23 és 5éve vagyunk együtt, jol megértjük egymást,nem okoz semmi problémát a korkülönbség.
2015. máj. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna. Van 18 es 50 eves fel altal kotott kapcsolat, remekul megvannak mar ket eve.

Szerintem attol is fugg, milyen a lelkulete, gondolkodasmodja. En 25 vagyok, 20-nak nezek ki kb., a volt baratom 7 evvel idosebb, kinezetre o is 20 eves. Gondolkodasunk hasonlo.


Most egy 40 eves aktivkaert vagyok oda, annyira cuki, hogy meg tudnam enni. Ezelott pedig egy 16 eves srac tetszett nagyon.


ma mar aki tartos kapcsolatot akar, es boldog akar lenni, nem eletkor alapjan dont, hanem az alapjan, mennyirem tudnak egyutt elorehaladni.

Nem jo egy olyan, aki allandoan lehuz, idegesit, problemazik.

2015. máj. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!