Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg kérdés! Lehet jövője...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Lehet jövője ennek a kapcsolatnak elég nagy korkülönbség és. (? )

Figyelt kérdés

Tehát meglehetősen nagy korkülönbségről lenne szó.

Én 25/f a kérdésben lévő férfi pedig 46

És lenne még egy kisebb probléma.

A passzív fél szerepét töltöm be majdnem teljes mértékben.

És szexeltünk már egy párszor ,de nekem ő az első igazán nagy méretű bár nem voltam sok emberrel k.b 9-10 eddig ő a legnagyobb akit valaha tapasztaltam:3

Nagyon vastag van neki és nagy meglehetősen fáj a közösülés:/Én el lennék orális dolgokkal is de ő rendszeresen igényli az anált:/

Vajon ez okozhat problémát?



2015. márc. 10. 03:41
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

így leírva is borzalmas, pedig semmi bajom a melegekkel

:\

2015. márc. 10. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt meg kell beszélnetek.Ha igényli az anált,használjatok több sikosítót,egy idő után megszokod,nem fog fájni.

A korral meg ne foglalkozz...

2015. márc. 10. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sztem sem gáz a korkülönbség... a farokméret terén nem tudok mit mondani, én uni vagyok és eddig valahányszor passzív voltam, az mindig átlagos/kisebb méretű szerszám volt. :/ De például a barátomat is megijesztette annó az én méretem (18,5 és nekem sem kicsi az átmérője), mert ő előttem soha nem próbálta passzívként, de az elején mindig nagyon óvatos voltam/vagyok vele és mostanra elmondása szerint élvezi a passzív oldalt is. :)

Meg kell beszélnetek, hogy jobban vigyázzon rád análkor, vagy ha sehogy sem működik, akkor lehet, hogy kompromisszumokat kell kötnötök. Sok sikert és boldogságot Nektek! :)


25F m

2015. márc. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok, főleg ha neked bejön. A másik probléma hát ne jó dolog. Megoldást kell rá találni. PL több sikosító vagy másfajta.
2015. márc. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ftf1983 ***** válasza:
A korkülönbséggel semmi gond nincs! A méretprobléma már más tészta. Lehet, hogy egy idő után megszokod a méretét, de ez nem biztos. Fontos, hogy nagyon türelmes legyen a pasid, tágítson vagy akár lehet segédeszközt is bevetni mielőtt behatolna. A síkosításra is extrán figyeljetek, érdemesebb valami minőségibb terméket venni.
2015. márc. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!