Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valóban homoszexuális vagyok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban homoszexuális vagyok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Régen a nőkkel próbálkoztam,de mindegyik elutasított.Sok kudarc után kipróbáltam fiuval,(most a 60.-ik partnernél járok).De,valahogy a testük nem izgat csak a farkuk. Akkor homoszexuális vagyok vagy nem?

2015. máj. 17. 17:44
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

Pedig van összefüggés, elhiheted! A szexualitás iránti vágy benne van még az 50-ekben is és ha otthon problémák vannak, anyagi,mentális és házastársi téren,netán évek óta nem volt szex, akkor ez utat keres magának és kitör,mint egy láncon tartott tigris!


Na,most ezt ne úgy képzeljétek el,hogy ma heteroszexuális egy férfi és holnap meg biszex. Ennek hosszú átmenete van,ami eltarthat még 10 évig is,míg az egyén "valamennyire" már önmaga előtt is beismeri! Addig csak tengődik, azt beszéli be magának, ő ugyan nem homo, hogy képzelünk ilyet? Csak véletlen regelt egy oldalra,ahonnan már törölte is magát....

..és ezzel azt képzeli,most már minden a régi!


Kiderül,fél év múlva,hogy csak nem a régi,fennállnak a problémák,szex no,asszony nem tekint rá sem férfiként,sem keresőként.


A fiatalabb korosztálynál meg előzőleg leírtam a problémákat!


Ja,..kérdezte itt valaki,hogy hogy bújok össze férfival? Hát, nagyon sehogy! Csak szopok,vagy dugatok. Vagy meztelenül vagy akár ruhában.

2015. júl. 19. 21:30
 42/45 anonim ***** válasza:
100%
Tanulnék tőled! Valamit nagyon jól csinálhatsz! :P
2015. okt. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:

42 es válaszolónak. Hát, figyelj volt egy éjszaka, hogy 16 pasival szexeltem!

Most ez a 75 pasi,akikkel voltam, ez lényegesen több,ha a 10-20 perces orális kielégítéseket is hozzáteszem.

Vannak Pesten erre alkalmas helyek szerencsére és még beszélni sem kell,csak letérdelek és előveszik....


Ezt egyébként már többen mondták, hogy jól csinálom az orális kielégítést!...de igyekszem,hogy ha dugnak az is legalább ennyire jó legyen! Imádok "nő" lenni!

2015. okt. 28. 23:02
 44/45 A kérdező kommentje:
Rájöttem, már nehéz lenne nővel kapcsolatot kiépítenem. Férfiakkal könnyebb,csak térdelek és kész.
2016. ápr. 25. 21:35
 45/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm az elismeréseket és a leveleket!Sokan érdeklődtek,hogy hol vannak ilyen helyek Pesten? Ez nem a reklám helye,ilyet ide nem írok ki,de meg lehet találni,akár google keresővel.

Még mindig azt veszem észre,hogy sokan szeretnének ám szexelni!! Húúú, de még mennyire!Csak még félnek,nem mernek lépni!Pedig higyjétek el,ott vannak a lehetőségek a helyek és senkit nem fognak ott lelőni,ha elmentek! :))


Jó tanácsot adhatok!Aki nekiindul a pesti éjszakába,az vigyen magával 2-3 gumit,legyen ápolt,tiszta és korrekt!Az eddigi félelmeit felejtse el és úgy szexeljen és ott,amelyik hely szimpatikus lesz neki!

2016. máj. 10. 19:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!