Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valóban homoszexuális vagyok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban homoszexuális vagyok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Régen a nőkkel próbálkoztam,de mindegyik elutasított.Sok kudarc után kipróbáltam fiuval,(most a 60.-ik partnernél járok).De,valahogy a testük nem izgat csak a farkuk. Akkor homoszexuális vagyok vagy nem?

2015. máj. 17. 17:44
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a barátom sem egy Brad Pitt..egy átlagos, aranyos, kedves, visszahúzódó srác volt, aki nekem nagyon megtetszett :)
2015. jún. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

szerintem nagyon eltertel a kerdestol, es arrs mar sokan valaszoltak, erdekes fejtegetes, magad is irod nem torvenyszeru, de ga z is lene mit kelene csinalni? hivjuk istent hogy csodat tegyen?



farkuk izgat csak (kerdes kifejtesnelnirod) hat ez is erdekes, de most akor mi van? kelene hogy ferfi egesz teste izgason ez hianyzik?


es az a no szajha volt? mert ha nem, gondolom tudnal megis csak not szerezni, ha akarnal... de ugyvelem jol esik ha ferfi/t dug/sz

vagy csak szopi van altalaban?


szoval a te esetedben nincs (m'ar) kenyszer mert elvezed, hogy akiket te irsz azoknal se tudhatod elezik e es hogy ha tehetnek novel eln'ek le eletuket, mert ez itt a f"o k'erdes kell e a n"o nekik ha kaphatnak vagy akoris a ferfiakal elnek le mar eletuket

2015. jún. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
A nemibetegségek testnedvekkel terjednek, tehát a testnedvnek a szájba történő juttatása is a nemibetegség átvitelének forrása.
2015. jún. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, egy pillanatra lesokkoltam...

26 évesen még oké, hogy alkalmi kapcsolatokat létesítesz más férfiakkal, hosszabb távon viszont ez nem hiszem, hogy megoldás. Teljesen monogám párkapcsolatra EGY FÉRFIVAL nem gondoltál? Vagy esetleg arra, hogy mivel kétség merült fel benned a szexualitásodat illetően, beszélj erről vagy hasonló témákról itt a neten más melegekkel?

2015. jún. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:

34 es válaszoló. Többen meggyőztek, hogy biszex vagyok. Biztosan így van, viszont nőt nagyon nehéz szerezni, úgymond lehetetlen.


Tehát előbb lehet, mondjuk 50 férfit szerezni,mint 1 nőt.


Állítom neked,ha a nők terén sikerrel jártam volna, eszembe se jutott volna a férfiakkal való kapcsolat. Sőt,ilyenre nem is gondoltam.


Tehát, állítom 99%-ban teljes hetro voltam és 1%-ban biszex. Még csak nem is meleg. De, a kényszerűség miatt egy hosszú átmenet előhozta belőlem ezt az 1%-ot és több %-ot csinált belőle.

2015. jún. 15. 17:05
 36/45 A kérdező kommentje:
Tegnap túl voltam a 84. partneren. Nem mondom, volt közöttük mindenféle. Jellemző az idősebb korosztály is,50-60 évesek is voltak. Huszonéves szinte alig.
2015. jún. 28. 18:12
 37/45 A kérdező kommentje:

Sokan boldogtalan, elszegényedett családban élnek. A házastársi kötelesség már régen nem működik, már itt-ott felszedtek pár kilót is és, ami a házasság elején volt, már régen tovaszállt....


A férj munkanélküli, esetleg van munkája, de éhbér...stb., így ezek a hapsik közül, jó páran ráfanyalodnak a saját nemükre! Ez úgy kezdődik, hogy még saját maguk előtt is szégyenlik bevallani. Sokan megrettennek az első találkozás előtt és el sem mennek....

Próbálják semmissé tenni.....még ha meg is történik a dolog először, annál inkább.....ez csak kipróbálás, nyugtatják magukat. Még az adatlapukat is törlik a meleg oldalakról.


Később azonban, ilyen pl: 130kg-os hapik (ez csak egy példa,nem törvényszerű), nőt nemigen kapnak, önbizalmuk nincs, gyakorlatuk, sikerélményük nincs....akkor mi marad? A fiúk. Bennük van, hogy Ők, nem kellenek a nőknek.


A másik példa: Család elszegényedett, szex már évek óta nincs.....így keresnek fiút. Már csak ez van a szótárukban: szo@sz? szop@atsz? Dug@sz?...stb.


Az elszegényedés, az otthoni megfelelési kényszer, az otthoni tisztelet elmaradása férfiként elmaradása képes heteróból...homóba, nyomni taszigálni az elszegényedett, életúnt embereket!

2015. jún. 30. 23:02
 38/45 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért kevés a huszon éves mert mégis ugyanakkorák az elvárásaik ,mint a nőknek. Egyébként ,ha sikerült volna nőkből is meghúztál volna havi tízet vagy csak a saját nemed részesíted ebben a megtiszteltetésben?
2015. júl. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

Mi alapján vonsz párhuzamot a szegénység és a szex iránti hajlandóság/kedv között? Kíváncsi lennék, ha előadnád az elméleted egy pl. minimálbérért robotoló, esti műszakból hazatérő, betanított munkás HETERO férfinak, akkor az vajon kiröhögne vagy pofán vágna...

Mellesleg az 50 éves korosztály sem csak kiéhezett férfiakból áll, ha akartál volna, megszedhetted volna magad milfekkel, akiknek ugyancsak mások az elvárásaik mint a huszonéves bombamacáknak akiket te hibáztatsz.

2015. júl. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha a testük nem izgat csak a farkuk akkor, hogy vagy képes összebújni velük? Tehát ha nincs vonzalom akkor nem értem, hogy hogyan vagy képes erre.?


Meg szerintem ez jó nagy hülyeség, hogy akik elvannak szegényedve azok elkezdjenek kacsintgatni a saját nemük felé. Valahogy nem látok összefüggést ebben sem.

2015. júl. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!