Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valóban homoszexuális vagyok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban homoszexuális vagyok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Régen a nőkkel próbálkoztam,de mindegyik elutasított.Sok kudarc után kipróbáltam fiuval,(most a 60.-ik partnernél járok).De,valahogy a testük nem izgat csak a farkuk. Akkor homoszexuális vagyok vagy nem?

2015. máj. 17. 17:44
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
Miért jó neked, hogy ezen elmélkedsz? Csináld, ami jól esik.
2015. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
a 10-es srác kérdése engem is érdekelne
2015. máj. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
82%

Először is, akár meleg vagy, akár nem (nyilván minimum biszex) ez az életmód nem helyén való. Én sem vetem meg a testiséget, de sokkalta jobban vágyom egy normális kapcsolatra, de sajnos a körülmények és a meleg "társadalom" összetétele nem teszi ezt igazán lehetővé. Egy kezemen meg tudom számolni kit d...tam meg (a másikon meg azt, hogy hánnyal volt más :D). Nekem anélkül, hogy meg ne ismerném a másikat, ne lennénk legalább haveri közelségben, elképzelhetetlen, hogy bármit is csináljunk... Szóval szerintem nem az a kérdés, hogy meleg vagy biszex vagy-e, hanem az, hogy nem fogod-e megbánni ezt a ledér életmódot.

21/f/m/a

2015. máj. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
57%

mi a kérdés?

buza vagy ez egyértelmű mindenkinek

2015. máj. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 Becixxx ***** válasza:
100%
Te akkor ami szögbe beleakadsz ráülsz? Vagy hogy jött ez neked össze?
2015. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:

Már 75 pasinál tartok, de az igazsághoz tartozik,hogy az utolsó 12 partner, 2-szer jött vissza, szexelni, így csak 73 az össz férfipartner,akivel voltam. Volt 1 nő is,akivel szexeltem az utóbbi időben,az nagyon jó volt.

Most ha gumi nélkül végzem az orális szexet,akkor elkaphatok valami nemi betegséget vagy az aidst? Ezt még sajnos nem tudom. Az análisat csak gumival engedem, viszont az orált gumi nélkül csinálom! Tud erre valaki válaszolni? Kösz!

2015. jún. 10. 13:02
 17/45 A kérdező kommentje:
Bocs, elírtam: az utolsó 2 partner jött vissza 2-szer, nem a 12
2015. jún. 10. 13:03
 18/45 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú életed lehet ha ilyen sok partnerre van szükséged a kielégüléshez. :( Miért nem próbálsz stabil kapcsolatot kialakítani, amiben jól érzed magad?

Biszex vagy barátocskám, ez nem kérdés. Ez nem azon múlik, hogy csináltad-e nővel, hanem hogy miután próbaltad ferfival, azután tudtad-e még élvezni nővel. Te azt írtad, igen.

2015. jún. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:

18. válaszoló! Ez a nővel való kapcsolat egy kisebb partin volt. Érdekes mód,amikor ott ezzel a nővel voltam, és eközben odajött egy férfi is,hogy velem szexuális kapcsolatot létesítsen, a pokolba kívántam a férfit. Ott volt ez a jó nő,tökéletes alakja volt és olyan érzésem volt,hogy erre vágytam egész életemben!


Hidd el, rengeteg a magányos fiu,férfi és vannak akik neten vagy másutt keresnének nő partnert és ezt akár fél életükön át teszik eredménytelenül!!

A nőknek nagy elvárásaik vannak, akár a külső terén,akár később anyagi téren is.

Sok pasi meg hidd el,nem egy adonisz,nem egy bred pitt és ez önbizalomhiányhoz,sikerélményhiányhoz vezet náluk és egyszer csak évek múlva, akarva-akaratlanul...fiúk felé fordulnak. Először nagyon megijednek....ez érthető!


Tovább próbálkoznak a nőknél, azok változatlanul elutasítják őket és végül mi marad? Kényszeredetten kipróbálják egyszer fiúval. Utána sokáig nem lesznek fiúval sem, mert még önmaguk előtt is szégyenlik!


Ez az ördögi kör,a nőknek változatlanul nem kellenek...az idő telik és megint találkoznak egy fiuval...

Később egyre többször...


Így heteróból,folyamatosan...van akiknek 10 év is kell hozzá,átalakulnak mondjuk biszexé vagy meleggé.

2015. jún. 10. 13:44
 20/45 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj kedves kérdező, de ez a "csalódtam a nőkben, úgyhogy inkább férfiakkal fekszem le" duma eléggé sántít. Ha nem vonzódnál a férfiakhoz (is) akkor NEM feküdnél le velük (a börtönös sztorikat ne keverjük ide, az a dominanciáról szól elsősorban, az más tészta)!

A nők lételeme, hogy kéretik magukat. A legtöbbjük arra vágyik, hogy meghódítsák őket. Nyilván ez a bradpitt-eknek hamarabb megy és az angelinajolie-kat is ők fogják befogni. De talán illene észrevenni, hogy rengeteg magányos, igényes, csinos de nem klasszikus bombanő vár arra, hogy egy nem feltétlenül bradpitt-pasi észrevegye őket és küzdjön értük. Itt NEM te vagy az áldozat, hanem azok a magányos nők, akik szerinted nem érnek meg annyi energiát hogy tegyél értük. Ha nem küzdesz a nőért aki tetszik annyit amennyi sikerre vezet, hanem inkább férfiakkal vagy együtt, akkor biszex vagy és kész. Az, hogy adott esetben, ha mindkettő kapható akkor a nőt választod, az már egyéni preferencia. Ezen nincs mit szégyellni, csak illene felnőtt módjára elfogadni és kezelni a helyzetet.

És még valami: olyan NINCS hogy valaki meleggé, vagy biszexé "alakul át". A veleszületett hajlam számít, és hogy megéli-e az illető.

18-as voltam.

2015. jún. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!