Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gyűlölöm, hogy meleg vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlölöm, hogy meleg vagyok. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
nem tudom járt -e valaki hasonló cipőben... tisztában vagyok a másságommal egy jó ideje, de szenvedek tőle. próbáltattam erőltetni heteroszexuális kapcsolatokat, de nem éreztem jól magam igazán. próbáltam kábítószerekkel és alkohollal kizárni a világot, de az sem volt célravezető... egy ideje erőt vettem, hogy szembe nézek a világgal, ahogy van, és én úgy ahogy vagyok. de úgy érzem bnem fog menni. gyűlölöm, hogy meleg vagyok, képtelen vagyok elfogadni ezt. rohadtul boldogtalanná teszi ez az életem, főleg ebben a világban , ahol az emberek megvetik kigúnyolják, és lenézik a melegeket. a munkahelyemen elfordultak tőlem, mert érzik, hogy valami van. teljesen el vagyok keseredve, hogy ennek így kell lennie, igaz van, aki megért, de közel nem tudják ezt átérezni. párkapcsolattol viszolygok, mert a legutóbbinál is megszégyenítettek, és bújkálni kellett. rohadtul haragszom az egyházra, a politiukusokra akik azt erősítik a népben, hogy ezt el kell ítélni. nem tudom ezt olvassa-e valaki, csak jól esett kiírni magamból, és ha valaki volt már hasonlókép így, hogy legszívesebben kinyírná magát csak h ne kelljen ezt élni, az ossza meg velem a tapasztalatait, hogy lehet ezt átvészelni, mert tanácstalan vagyok.. félre ne értsetek ez nem valami mártírkodás, vagy figyelemfelkeltés, efgyszerűen csak segítségre lenne szükségem... köszi :)

2015. máj. 13. 10:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
A videóval annyit akartam mondani, hogy ne mmi iranyitjuk magunkat, hanem a cégek és az államok. (NEM VAGYUNK SZABAD EMBEREK)
2015. máj. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy az egyben leírtad,ahogy én is érzem magam e-téren.:((.Így látatlanul is együtt érzek veled! Nagyon jó lenne beszélgetni,ha van kedved,kérlek írj privátban!
2015. máj. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Értem, mit érzel. Ha szeretnéd valakinek kibeszélni a gondjaidat, csak nyugodtan írj rám, semmi hátsó szándék, csak tudom, milyen rossz, ha egyedül vagy a gondoddal. :)
2015. máj. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!