Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gyűlölöm, hogy meleg vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlölöm, hogy meleg vagyok. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
nem tudom járt -e valaki hasonló cipőben... tisztában vagyok a másságommal egy jó ideje, de szenvedek tőle. próbáltattam erőltetni heteroszexuális kapcsolatokat, de nem éreztem jól magam igazán. próbáltam kábítószerekkel és alkohollal kizárni a világot, de az sem volt célravezető... egy ideje erőt vettem, hogy szembe nézek a világgal, ahogy van, és én úgy ahogy vagyok. de úgy érzem bnem fog menni. gyűlölöm, hogy meleg vagyok, képtelen vagyok elfogadni ezt. rohadtul boldogtalanná teszi ez az életem, főleg ebben a világban , ahol az emberek megvetik kigúnyolják, és lenézik a melegeket. a munkahelyemen elfordultak tőlem, mert érzik, hogy valami van. teljesen el vagyok keseredve, hogy ennek így kell lennie, igaz van, aki megért, de közel nem tudják ezt átérezni. párkapcsolattol viszolygok, mert a legutóbbinál is megszégyenítettek, és bújkálni kellett. rohadtul haragszom az egyházra, a politiukusokra akik azt erősítik a népben, hogy ezt el kell ítélni. nem tudom ezt olvassa-e valaki, csak jól esett kiírni magamból, és ha valaki volt már hasonlókép így, hogy legszívesebben kinyírná magát csak h ne kelljen ezt élni, az ossza meg velem a tapasztalatait, hogy lehet ezt átvészelni, mert tanácstalan vagyok.. félre ne értsetek ez nem valami mártírkodás, vagy figyelemfelkeltés, efgyszerűen csak segítségre lenne szükségem... köszi :)

2015. máj. 13. 10:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj mosolyogni a világra,bármilyen nehéz is!

El kell fogadnod a sorsodat,nincs mese.Hidd el nekem,előbb utóbb meg fogod találni a hozzád illő partnert!Ne tegyél kárt magadban,annak semmi értelme.

Keresd mindenben a szépet,a jót.Minden apróságnak tudj örülni,még annak is,hogy felébredsz reggel.Hited legyen erős,bízz az Úrban,ő segíti utadat.A megoldásokat meg kell találnod.Írhatsz nekem priviben bármikor,inkább írj,mintsem kárt tegyél magadban!!!

2015. máj. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
köszi :)
2015. máj. 14. 20:10
 13/23 anonim ***** válasza:
95%
Ne tegyel kart magadban, avval csak segitesz a rosszakaróid céljának elérésében. Ne érdekeljen a többi ember, tedd azt amit te akarsz tenni. Sokkal jobb életem van amióta elfogadtam magamat. Sose szégyelld azt aki vagy! 13/f/m
2015. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
88%

Egyetértek, alapból nem vallásos családban nőttem fel de amikor szembesültem azzal ami vagyok, és olvastam hogy főleg az USA területén miket nem okoz ez az emberekkel, nagyon meggyűlöltem, azóta mindenféle antiteista dolog magába szippantott.

Szerintem viszont nem kell ezt felvállalni, főleg egy ilyen országban. Ha a felvállaláson annyit értünk hogy közterületen foghasd a párod kezét (mert én ilyesminél többet semmilyen pártól nem szeretek nézegetni, öleléseket persze igen) akkor az megoldható pár helyen, de nem egy ilyen visszamaradott szeméttelepen mint ami mi vagyunk sajnos.


Ezért is rögeszmém a költözés, de a fiatalságnál alapból ez a trend van érvényben és nem is ok nélkül.

Én elfogadtam egyből, hogy a társadalom ezt nem fogadja el mert alapból csak olyan hobbikat űztem amiket nem is ismert senki vagy baromságnak tartották ha ismerték is, ez a felismerés meg csak újabb tétel volt a listán.


Kimondottan az nekem az elégtétel hogy vígan sétálok az utcán a sok ki tudja milyen ember között akik keresztre feszítenének, de sejtelmük sincs hogy milyen "undormány" megy el éppen mellettük. Lóvá teszem az embereket vele és megérdemlik.


Ami zavar, az az hogy egyszerűen mintha nem lenne az én korosztályomban senki akivel értelmesen lehetne kommunikálni, és még az érdeklődésünkben is egyeznénk. Magyarországon mindig ez a mainstream melegségi hullám olvasztja magába a fiatal mássággal "küszködőket" akik folyamatosan csak azt látják hogy szex szex szex fűvel fával aztán más értelme nincs is az életnek számukra mint a beléjük hatolt falloszok számlálása. Nekem meg egy intellektuson, és lelki társ-ságon alapuló kapcsolatra lenne szükségem de ilyenre senki sem vevő. Ezért jutnak eszembe nekem is öngyilkos gondolatok de amíg él a családom úgysem fogok semmit csinálni magammal, de egyre közelebb kerülök ahhoz a ponthoz hogy feladjam, már csak azért ilyen hamar mert nyoma sincsen annak hogy bármi esélyem lenne. Na persze mivel én bi vagyok lehetne mondani hogy nincs jogom beszélni... hetero körökben sincs egyáltalán másképp a helyzet, sőt szerintem épp olyan undorító ahogyan sok férfi bánik a nőkkel. De egyébként ez miatt meg még a melegek is utálnak engem mert azt hiszik hogy megbízhatatlan lennék és mindenkivel összefeküdnék mert szemét bi vagyok... igazából nem érdekel az egész. Élek a maradék okért amiért élhetek aztán tuszkolom ezeket a tudat alá mert jobbat nem tudok.


Ha segíthetek nyugodtan írj, akár hány éves is lennél, egy eszmecsere és taktika-csere és lehetőség hogy kiadd magadból a "fáradt olajat" biztos jól jönne.

19/f

2015. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
3%
sziollogushoz menj azmajd kigyógyít
2015. máj. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszadónak üzenem, hogy te meg menj általános iskolába írni tanulni...


Ha pedig a kérdezőnek vagy bárkinek gondja van, inkább írjatok nekem :) Én szeretek beszélgetni :D Kár hogy az utóbbi 1-2 évben teljesen magamba fordultam, ezek miatt a dolgok miatt...


24/F

2015. máj. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nem gondoltam volna, hogy ennyien fogtok írni., igaz, csak virtuális tér, de akkor is ütős érzésben.. :) a szioologusnál , sőt szihiáternél is jártam már ;) erre nincs gyógyszer, max valéami terápia, de abból már elég :D
2015. máj. 17. 14:07
 18/23 anonim ***** válasza:
30%

Hé! Te! Te nagyon hülye!

A mai világban csak a ku..ák, melegek, biszexek, idióták tudnak érvényesülni! (TV, politika, üzleti élet, média,)

Ma minden világsztár azzal vert hírt maga körül, hogy nagydobra veri hogy bu.y. Ehhez képest Te itt rinyálsz!

Menj és ne foglalkozz a világgal!


Ha kell egy pasi, szerezd meg magadnak!

2015. máj. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
91%
Hasonlò cipőben járunk! De nekem mégis csak az fàj a legjobban hogy nagyon nehéz őszinte kapcsolatokat kialakìtani. Nekem hibàba mondjàk hogy vàllald fel és szarj le mindenkit azért ez nem olyan egyszerű..Talàn pont az az oka hogy mindannyian màsképp làtjuk a dolgokat és màsok a körülmények...
2015. máj. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha van időd mutatom ezt a videót neked, annyit szeretnék hozzáfűzni hogy miután megnézted azt gondolsz amit akarsz, amugy a video a földrl szól de vannak olyan részek benne ami az emberi értékekre fókuszál illetve arról beszél, hogy kik is vagyunk mi. Igaz hogy picit ez más témájú videó de érdemes megnézni.


https://www.youtube.com/watch?v=ipe6CMvW0Dg&feature=youtu.be

2015. máj. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!