Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg szaunában vannak fiatalok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg szaunában vannak fiatalok?

Figyelt kérdés
Kik járnak főleg oda, mert vmiért az az érzésem, hogy csak azok, akik nem találnak máshol partnert. Tévedek? Gondoltam egyszer kíváncsiságból megnézem, de egyedül para, meg az még nagyobb gáz lenne ha csak én lennék ott fiatal.

2015. márc. 25. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Van olyan szauna, ami nem meleg? :)
2015. márc. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
#1 Van ám. Mégpedig az, amelyik nem működik. ;)
2015. márc. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

"Ami még formálta az összképet, az a látogatók felhozatala volt. Kísérőm szerint kivételes napon jártunk ott, több, igen kellemes külsejű fiatal férfiú húzza feljebb, az amúgy igen borzasztó értékelést. Sajnos az idősebb korosztály látogatja legszívesebben a szaunát. Úgy vettem észre, hogy főleg 30+, de inkább 40+ a fő korosztály. Nem véletlen, hogy a fiatalabb korosztályt kedvezményekkel csalogatják. Hogy a kijelölt napon milyen az arány nem tudom, a jó néhány huszonéves és jól karbantartott harmincas most sokat javított az átlag életkoron."


[link]

2015. márc. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Én egyszer voltam a Szauna69-ben ott volt jó pár fiatal, aztán egy 28 éves barna hajú borostás jóképű szépség szopott le, igaz popperst szívott előtte. Ez tavaly márciusban volt.


Aztán voltam Magnum idén év elején, akkor csomó öreg tata volt, ami miatt szabályosan kimenekültem. Inkább a Szauna 69-et ajánlanám....

2015. márc. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ahogy olvasom ő se mert egyedül elmenni... Én se.
2015. márc. 25. 14:28
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Én egyedül mentem le mindkettőbe, az egyik bejött, másik nem....
2015. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Melyik miben más? Miért jött be és miért nem? Hány éves vagy?
2015. márc. 25. 14:41
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Szauna 69-ben több fiatalt láttam, bár ez lehet amiatt volt mert csütörtökön voltam, amikor fiatalkedvezmény van, bár ez most már egész héten így van.


Magnumban csak öreget láttam mikor idén év elején lementem, így gyorsan visszaöltöztem és elindultam haza.


Amúgy hamarosan 24 leszek.

2015. márc. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 ftf1983 ***** válasza:
91%
Mind a két szaunában vannak fiatalok és idősebbek is. Előre nem lehet tudni milyen lesz a felhozatal. Én mind a kettőben voltam már többször is. Volt, amikor a Magnum tele volt cuki fiatalokkal és volt, hogy a 69-ben szinte egy sem volt csak idősebbek. A Magnumban péntek este, amikor a meztelen party van, akkor sok fiatal leszalad a pénteki buli előtt élvezkedni.
2015. márc. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Szia, a héten hétfőn voltam lent először a párommal a Magnumban, elmesélem dióhéjban a tapasztalatainkat. Igazából azért mentünk le, mert (naivan) úgy gondoltuk, hogy végre egy "meleg" hely, ahol meleg párként kicsit el tudunk lazulni egymással!!, összebújni, beszélgetni, akár barátokat keresni. Nos, nagyot tévedtünk.

Kizárólag a szexről szól az egész. Ellazulásról szó sem volt, gyakorlatilag az elejétől fogva zavaró mértéket öltött a folyamatos bámulás, stírölés, végigmérés. A hely felfedezése közben hiénaként követett minket pár srác, azt várva mikor esünk egymásnak egy kabinban. A terepszemle során mindenféle halk és kevésbé halk nyögéseket lehetett hallani a homályos folyosókból nyíló kisebb-nagyobb kabinokból. Egyébként a hely tele van egy helyben álló, várakozó pasikkal, akik nagyban lesik ki is lesz a következő szexpartnerük. Valahogy szürreális volt az egész.

2 szauna található az objektumban, ebből a bejárattal szembeni finn szaunában nem illik rosszalkodni. Mi itt töltöttük el az időnk 90%-át, itt éreztük jobban magunkat, az összes többi helyiség kefélésről szól. Belépéskor egy törölköző és egy óvszer van az árban, ami mellesleg egész olcsó, akciókkal próbálják a fiatalabb korosztályt is odacsalni.

Összegezve azoknak tudnám ajánlani a helyet, akik valóban szexet (és/vagy a szexhez búvóhelyet) keresnek, kifejezetten szaunázgatásra, hosszabb eszmecserékkel tarkított pihenésre nem igen alkalmas. Egyébként a hétfői fiatal napon összesen két 18-30 év közötti srácot láttunk, az átlagéletkor jócskán 30 felett volt. Bár azt mondják hétvégente és a Szauna 69-ben több a fiatal. Azt gondolom egyedül vagy szexpartnerrel érdemes lemenni oda, és érdemes bevállalósabbnak lenned.

2015. márc. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!