Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gyűlölöm, hogy meleg vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlölöm, hogy meleg vagyok. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
nem tudom járt -e valaki hasonló cipőben... tisztában vagyok a másságommal egy jó ideje, de szenvedek tőle. próbáltattam erőltetni heteroszexuális kapcsolatokat, de nem éreztem jól magam igazán. próbáltam kábítószerekkel és alkohollal kizárni a világot, de az sem volt célravezető... egy ideje erőt vettem, hogy szembe nézek a világgal, ahogy van, és én úgy ahogy vagyok. de úgy érzem bnem fog menni. gyűlölöm, hogy meleg vagyok, képtelen vagyok elfogadni ezt. rohadtul boldogtalanná teszi ez az életem, főleg ebben a világban , ahol az emberek megvetik kigúnyolják, és lenézik a melegeket. a munkahelyemen elfordultak tőlem, mert érzik, hogy valami van. teljesen el vagyok keseredve, hogy ennek így kell lennie, igaz van, aki megért, de közel nem tudják ezt átérezni. párkapcsolattol viszolygok, mert a legutóbbinál is megszégyenítettek, és bújkálni kellett. rohadtul haragszom az egyházra, a politiukusokra akik azt erősítik a népben, hogy ezt el kell ítélni. nem tudom ezt olvassa-e valaki, csak jól esett kiírni magamból, és ha valaki volt már hasonlókép így, hogy legszívesebben kinyírná magát csak h ne kelljen ezt élni, az ossza meg velem a tapasztalatait, hogy lehet ezt átvészelni, mert tanácstalan vagyok.. félre ne értsetek ez nem valami mártírkodás, vagy figyelemfelkeltés, efgyszerűen csak segítségre lenne szükségem... köszi :)

2015. máj. 13. 10:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Válaszd külön a két dolgot! Magadat el kell fogadnod olyannak, amilyen vagy, ez ellen nem tehetsz semmit. A világ meg hát olyan, amilyen. Szomorú dolog, hogy ennyire intoleráns, de ez ellen sem tudsz semmit tenni.

Megfelelő szakember segítségét kéne kérned, aki segíteni tudna neked a konfliktusod feloldásában, és önmagad elfogadásában.

2015. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
ne sírj,majd megbékélnek
2015. máj. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Én pontosan így gondolkoztam, mint te. Egyedül nem tudtam volna elfogadni magam, és ezt sem azért, mert nem tudnám, hanem mert a társadalom rám akart valamit erőltetni, illetve arról akart meggyőzni, hogy mekkora szemét vagyok, hogy szeretek valakit. Én nem fordultam alkoholhoz, sem droghoz, mert azzal tudom, hogy csak rosszabb lett volna. Én is arról gondolkoztam, hogy megöljem magam, mert akkor nem kéne szenvedni, de az sosem jó megoldás. Ez az életed kis része csak, ez változni fog.


Azt mondtad, hogy volt már párkapcsolatod. Lehet, hogy ezt így könnyű mondani, de ne másokkal foglalkozz, hanem magaddal. Ne másoknak akarjál megfelelni, hanem saját magadnak. Ebben a társadalomban amúgy is az a normális, hogy gyűlöljük azt aki más valamiben, ebben a primitív országban ez a természetes. Akik értelmesebbek, azok pont leszarják, hogy ki kivel van. Aki másokat gúnyol, az valószínű a saját nyomorát nem tudja megoldani. Beszélgess hasonló emberekkel, hogy ne érezd magad egyedül.

2015. máj. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem öngyűlölő vagy, hanem csak azokat utálod, akik miatt bujkálnod kell. Ha öngyűlölő lenél, akkor sokkal destruktívabb életmódot élnél, szóval nyugi, csak simán a téged akadályozó elemeket utálod, ezzel nem vagy egyedül, mindenki utál valakit.
2015. máj. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Nyugi van, szard le az embereket. Keress magadnak egy olyan embert akivel boldog leszel!! Én nem is tudtam elképzelni sem milyen lehet egy csajjal párkapcsolatban élni míg bele nem szerettem egybe. Eleinte féltem h ki mit fog szólni de aztán rájöttem h nem számít meg én szeretem és nem szégyellem a csajom sőt nagyon büszke vagyok rá!! 18/L
2015. máj. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
neked ńem azzal van bajod, hogy meleg vagy, hanem a homofóbokkal. tényleg nekik akarsz megfelelni? ugye nem?
2015. máj. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
47%

Semelyik egyház és egyetlen politikus sem haragszik rád. Minden ember szereti önmagát. A nemek közötti harcban mindenki a saját nemét pártolja a másikkal szemben. A saját testedet ismered a legjobban, nyilvánvaló, hogy a saját nemed vonz leginkább, még akkor is, ha ezt nem illő kimondani.

Nem lehetsz annyira önző, hogy ne akarnád megismerni és elfogadni a másik nem létezését. Ennyi elég lenne a világ elfogadásához. Önmagadra hallgass és ne a politikai manipulációkra, ők már holnap sehol nem lesznek.

2015. máj. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyíltan vállald fel,nincs ebbe semmi szégyelni való.Nekem van meleg ismerosom és én nagyon kedvelem..nem tudom elitélni ot emiatt mert errol nem o tehet.Sőt sokkal jobban elvagyok vele mint a tobbi ismerosommel:) Azokkal akik meg emiatt "bántanak" ne torodj,ez az o szegénységi bizonyitványuk.Remélem nem sokára befogadóképesebb lesz a világ,vagy ha nem is de torodjon mindenki a saját dolgával ne a másikéval :) egyébként ha bármikor szeretnéd magadbol kiirni a dolgokat névtelenul,irj nyugodtan uzenetet szivesen meghallgatlak :)
2015. máj. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megnyugtató, hogy nem csak primitív itélkező barmok laknak ezen a gömbőcön :) jó lenne ha többen gondolkoznának úgy, mint Ti... :)
2015. máj. 13. 13:12
 10/23 anonim ***** válasza:
92%
Ne gyűlöld magad. Akárhogy szeretnél a nagy kupachoz tartozni, az nem fog menni. Hiába eröltetnéd a hetero életet, biztos, hogy nem lennél teljes. (Van tapasztalatom ilyen téren.) Azt kell elfogadni amilyen vagy. Úgy kell élni az életedet ahogy szeretnéd, de élni kell. Azt meg, hogy ki, mit gondol, nem kell figyelembe venned. Ha majd eljön a nagy Ő, és kirángat ebből a helyzetedből, akkor fogod magad szidni, hogy eddig csak sanyargattad magad.
2015. máj. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!