Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek akkor mos meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akkor mos meleg vagyok?

Figyelt kérdés
A egyik legjobb haverom meleg és megkérdezte, hogy le e szophat én persze belementem mert kiváncsi voltam milyen ha egy férfi csinálja, no de itt az a lényeg, hogy kb 2 perc szopás után telelőttem a száját pedig előtte kb 10 perce vertem ki. Ha egy csaj szop akk legalább 10 percig kell csinálnia, hogy elélvezzek

2015. ápr. 4. 09:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
háát...hány éves vagy?
2015. ápr. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell kategorizálni?

Tapasztaltabb lettél egy élménnyel, ennyi történt. A szexualitás időben és térben változik, egyszer ilyen vágyaink vannak, egyszer olyanok. Egyszer fiúba leszünk szerelmesek, egyszer lányba, egyszer kívánjuk a szexet, egyszer nem. Nem kell ebből nagy ügyet csinálni. Fontos, hogy a szex mindig biztonságos legyen, bárkivel is csinálod.

Béke!

2015. ápr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban úgy érzed, hogy a csajok is lázba hoznak, akkor biszex vagy. Mellesleg egy srác sokkal jobban tudja egy csajnál, hogy mi kell a faroknak, mert ami magának jó az másnak is :D
2015. ápr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagy meleg. Meleg akkor lennél, ha a fiúk jönnének be, tehát ha tetszik, vonz a barátod meleg vagy, ha a lányok is akkor biszex.De ha csak az tetszett amit csinált és a lányok jönnek be a fiúk nem, akkor hetero vagy.

Maszturbálásnál a kezed elégít ki, még sincs kéz fétised :D Vagy aki a pitét vagy a porszívót dugja azok se azért, mert tetszik nekik a porszívó :D Gumibaba, műpunci hasonló helyzet. A barátod csak egy eszköz volt a kielégülésedhez.

2015. ápr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%

"A barátod csak egy eszköz volt a kielégülésedhez."


Hát persze. Az pedig, hogy nem találja visszataszítónak, hogy egy férfi fogdossa a kukiját, határozott ismertetőjele a heteroszexualitásnak.

2015. ápr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként izgatnak a pasik? Állt már fel a farkad férfitest látványától?

szerintem nem vagy meleg, csak kíváncsi és nyitott, akinek volt egy kalandja. Az hogy elég volt 2 perc, az attól is lehet, hogy egy pasi jobban tudja, mi kell egy pasinak.

2015. ápr. 6. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg,hogy jó volt!
2015. ápr. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azért az furcsa legalábbis nekem, hogy 10 perccel azelőtt verte ki, hogy ez a kérdés megtörtént én meg valahogy heteroként nem tudom elképzelni hogy egy srác előtt kiverjem vagy nem tudom hogy volt. Szerintem azért van bi hajlamod nem mintha ezzel bármi gond lenne.
2015. ápr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!