Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek akkor mos meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akkor mos meleg vagyok?

Figyelt kérdés
A egyik legjobb haverom meleg és megkérdezte, hogy le e szophat én persze belementem mert kiváncsi voltam milyen ha egy férfi csinálja, no de itt az a lényeg, hogy kb 2 perc szopás után telelőttem a száját pedig előtte kb 10 perce vertem ki. Ha egy csaj szop akk legalább 10 percig kell csinálnia, hogy elélvezzek

2015. ápr. 4. 09:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10%
jaja, homár vagy
2015. ápr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De csak 1x szopott le
2015. ápr. 4. 09:57
 3/18 anonim ***** válasza:
55%
Az 1 még mindig nem 0.
2015. ápr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Attól még h leszop egy pasi meg nem leszek meleg szerintem
2015. ápr. 4. 10:03
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha te jobban tudod a választ, miért kérdezel másokat? :D
2015. ápr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát te tudod. Kik vonzanak a Fiúk vagy a lányok? Nem olyan nehéz kérdés... De amúgy minimum bi vagy.
2015. ápr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 aladar12 ***** válasza:
most neked is le kell szopnod őt, hogy megforduljon a polaritás és akkor nem leszel meleg.
2015. ápr. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

"le e szophat"

Persze haver, te engem én téged, de semmi buzulás!:DD

Szakadok..xD

2015. ápr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Attól még h leszop egy pasi meg nem leszek meleg szerintem


---


Nem, bogaram, persze hogy nem. Nyugodtan megkukizhatja a popsidat, attól sem leszel meleg. Vagy akár te is megrakhatod őt hátulról, vagy lepippanthatod, ettől még nem leszel meleg. Egyáltalán nem. Dehogy, miért is gondolod?

2015. ápr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ebből is látszik, hogy egy fiú tudja csak igazán, hogy mi kell egy másik fiúnak és hogyan kell a csúcsra juttatni.
2015. ápr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!