Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet bennem meleg hajlam?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet bennem meleg hajlam? (Többi lent) 25/F

Figyelt kérdés

A nőkhöz vonzódom, ők izgatnak fel. Kétszer voltam szerelmes, mindkétszer lányba.

De 11-15 éves korom között voltak érdekes dolgok. Bár lehet, hogy abban a korban ez természetes, nem tudom. Visszanézve furcsa, akkor valahogy nem furcsálltam ezeket. Amikor az orális szex került szóba (szo*ás), arra mindig kicsit beindult a fantáziám. Pl. a "szo*jál le" káromkodásra, amikor ez még új keletű volt, mondom 11-12 évesen.. Meg fantáziálgattam ezekről.. Emlékszem akkoriban neten a chatelgetés volt a divat.. És volt, hogy egy csávó olyanokat írt le, hogy szo*na le, stb. Persze idősebbnek adtam ki magam 11-nél.. És ez is eléggé felizgatott. De egyébként alsós koromban, meg általános iskolásként is tetszettek lányok. Csak mellette voltak ezek a dolgok. Ami az aggasztóbb kategória, hogy 12 évesen volt egy focicsapattársam, aki talán tetszett, vagy hogyismondjam, szerettem amikor hozzám szól, meg ha mosolygott rám, ilyenek. Ami aggasztóbb lehet, hogy 13-14 éves korom körül amikor egyedül voltam itthon, szerettem anyám női ruháit is felvenni néha, meg azt képzelni, hogy csaj vagyok.

De ezekből mára nem maradt semmi, nem hoznak lázba a férfi testek, meg szellemileg is max barátként tekintek rájuk. Néha volt olyan hogy elképzeltem milyen lenne férfival, de egyáltalán nem tudom elképzelni, hogy kipróbáljam, nem vonz a dolog.

Ez lehet csak kamaszos túlfűtöttség, vagy esetleg hajlam, ami most el van nyomva? Lehet, hogy biszexuális vagyok? Csak valahogy kétlem.



2015. ápr. 3. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
El sem olvastam. De ha ilyet kérdezel akkor már lehet...
2015. ápr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ez lehet csak kamaszos túlfűtöttség, vagy esetleg hajlam, ami most el van nyomva? Lehet, hogy biszexuális vagyok"

Ez a 2 merül fel bennem is. De inkább az 1. Bár azért elég durva. Olyan előfordul(t) velem is, hogy szívesen megöleltem volna akár fiút is, vagy jól esett ha hozzám szól, de azért fel nem izgultam.

2015. ápr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Csak az van benned
2015. ápr. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt még hozzátenném, hogy kicsiként sosem voltam az a kemény legény.. Ártatlan kis "aranyos gyerek"ként jellemeztek, akit elnyomtak, olykor bántottak.

De az első maszturbálásom, meg komolyabb nemi vágyak lányokhoz kötnek.

2015. ápr. 4. 00:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak képzelődtél, de nem izgultál fel rá, akkor ne aggodalmaskodj, pláne, ha már majdnem 10 éve voltak ezek a dolgok.
2015. ápr. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem vagy egyáltalán nincs benned meleg hajlam, vagy minimális.


A csapattárs esetét én nem a szexuális vonzalom, hanem a sima emberi kapcsolat kategóriájába sorolnám. Bírtad, sőt talán fel is néztél rá egy kicsit, nyilván örömmel töltött el, ha jó fej módjára viselkedett veled.


A "milyen lehet csajként" korszak nekem is lement 12-13 évesen. Utólag úgy látom, ez is egy (sikertelen) próbálkozás volt arra, hogy a nőkről szóló lelki fantáziáinkat egy kicsit materializáljuk. Nem hiszem, hogy köze van a transzvesztitizmushoz.

2015. ápr. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!