Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt olyan lány, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, aki csinált már meleg fiút olyan srácból, akiben látta, hogy van hajlam? ;-)

Figyelt kérdés

2014. dec. 20. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
én csak olyat csináltam, hogy vaciláló fiút a női oldalra billentettem.. azóta is lánnyal kapcsolatban és igen boldognak tűnik..
2014. dec. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szóval téged is felénk billentenélek..:))
2014. dec. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogy billentetted a lányok felé? ;-)
2014. dec. 20. 09:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár bocsi,de ehhez nem épp egy fiú kéne?Én lányként hogy csinálhatnék belőle meleget?ennyire nem vagyok undorító,hogyha rámászok,bemelegszik! :/
2014. dec. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
en meleg pasi vagyok, es nalam, ha lehet ilyet mondani, egy allitolag hetero fiubol hoztam ki valamit, vagy felerositettem a hajlamat vagy nemtudom.. dd az biztos h elkezdett erdeklodni...
2014. dec. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Meleg22 ***** válasza:

Én is úgy szint meleg fiú vagyok, és kb egy év alatt jutottam el egy sráccal, szinte csak a jelenlétemmel és a társaságommal, arra a szintre hogy nemrég egy buli másnapján jött oda hozzám ült le a kanapára és kezdett el érdeklődni mien pasik jönnek be, ezt fűszerezve képeket mutogatott a teloján a fészről, h ő meg ő mennyire jön be stb, aztán egyszer csak mutatott egy srácot, igazi konditermes srác, aki szinte csak felsőtestre hasra és mellre vállra edz, szerintem ez egy kissé már durva teljesítmény.. de azzal jött hogy ő ezzel a sráccal szívesen kipróbálná mien, ő ios ien kondis fajta amúgy, szal kissé megszeppenve, de bátorítgattam hogy nagyon nem veszíthet rajta semmit, kérdezze meg tőle.. látok a képen lévő srácon is valami iesmi kíváncsiságot, majd kiderül..:D:D


A kérdés pedig szerintem nem rossz, Természetesen a lányok is segíthetnek egy fiú lelki világán, ha az a saját neméhez vonzódik, csak még nincs kifejlődve..

Véleményem szerint ha segíteni akarsz neki, először is válj a barátjává, vagy valami, hogy beszélgethess vele, aztán pár sima elpottyantott vagy őszinte kijelentés hogy mennyire jól elfogadod a másságot, stbstb.. aztán néhány nap alvás rá, és tovább puhatolózás, hogy pl mien jó srác ő meg ő, természetesen ezt érdemes élőben folytatni.

és szép lassan kialakul benne rólad egy kép hogy mennyire jóember vagy, és biztos támogatnád őt vagy valami, szal ha segíteni akarsz neki szerintem csak így tedd, egy gyors és közvetlen kérdés vagy valami iesmi, csak árt és még vissza húzódóbb lesz..


Máskülönben nem tudsz nagyon segíteni neki. :)

Természetesen vannak más lehetőségek is, de messzemenően nem biztosak a sikerek benne..


Mi a történeted folytatása, vagy hogyan szeretnél neki segíteni? , privátot is küldhetsz.:)

2014. dec. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!