Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hány százaléka biszex a fiúknak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány százaléka biszex a fiúknak?

Figyelt kérdés
Na és ebből vajon hányan is élik ki a vágyaikat? Egy érdeklődő bi:)

2013. nov. 17. 19:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Fürödj meg
2013. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon sok emberben van némi-nemű-nemi érdeklődés a saját neme iránt is, de kis részük tesz valamit az ügyben, illetve mondjuk max. egy próba kamaszkor környékén vagy ilyesmi. Pontos százalékot nehéz lenne mondani hasraütésszerűen :)
2013. nov. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%
Sajnos egyre gyakoribb ez a fajta retardáltság. Új világ, új trendek, de kell ez nekünk?!
2013. nov. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
hármast megnyugtatom, hogy ebben semmi retardáltság sincs, és változás sincs a korábbi időkhöz képest, maximum beszélhetünk róla nyíltan. :)
2013. nov. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én is azt gondolom, hogy csak annyi van h szabadon lehet írni a neten. Ahogy a fartok méretről is...
2013. nov. 17. 19:28
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

40% az heteroszexuálistól eltérő érdeklődés, 3-15% aki meg is éli.

3-7% meleg, 5-10% biszex, nagyjából ez az arány.

Vagyis a latencia olyan 50-70% lehet, de egyre többen merik megélni vágyaikat.

2013. nov. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kb minden tizedik pasi mlege vagy bi hajlamú. Az hogy ebből mennyi éli ki ezt valójában ? Nem lehet megitélni.
2013. nov. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én hetero vagyok, de szerintem valahol nagyon mélyen lehetnek biszex fantáziáim is, de ezeket nem lehet kiélni mert igazából nem izgatna fel a dolog, csak a képzeletemben. Talán kétszer ha életemben gondoltam ilyen dologra. Szóval szerintem mindenkiben van valamilyen hajlam, de rendkívül kicsi.
2013. nov. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen elmaradott, provinciális gondolkodású országban nem lehet tudni, rengetegen letagadják.

Rengeteg nős embert ismerek aki ilyen viszonyt folytat.

Sok közülük biszex, másik részük igazából meleg és alibiből nősült meg.

A nemzetközi felméréseknek kell utánanézni, vannak normális országok ahol be merik vallani az emberek. Azok az adatok közelítenek szerintem legjobban a valósághoz. Az arányok valójában mindenhol ugyan azok.

2013. nov. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
A válasz helye: [link]
2013. nov. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!