Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hány százaléka biszex a fiúknak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány százaléka biszex a fiúknak?

Figyelt kérdés
Na és ebből vajon hányan is élik ki a vágyaikat? Egy érdeklődő bi:)

2013. nov. 17. 19:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%

Én meleg v agyok és csak a saját tapasztalatomat tudom leírni. Kb. minden 10.pasi meleg. És kb. minden 7. pedig megnősült családos de attól még meleg.

Szóval jó sok meleg van.

A biszexualítást meg csak egy gyáva életvitelnek tartom.

Ez a véleméynem amin persze lehet vitázni de ezek tények. Nincs szükség semmiféle külföldi ( csak mert jobban bemerik vállalni )tanulmányra.

2013. nov. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!


A biszexualitás nem gyávaság. A szexuális érdeklődés nem állandó, időben, térben változik, van akinél nem köthető például nemhez, csak emberhez. Arról, hogy mi tény, én óvatosabban nyilatkoznék.


(a válaszoló meleg férfi, 43 éves)

2013. nov. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
71%

Hát nekem ez a véleményem és továbbra is gyávaságnka tartom. Beszariságnak. Nem kell óvatosnak lennem, hisz a tények magukért beszélnek.

Elnézést ha valaki gyáva és magára ismer , hisz az is természetes ha ellene van és győzni próbál. Felesleges. Itt nincs tér meg idő hiszen a szexualítás az szexualítás.

2013. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

miért is gyáva egy bisex?

a scienfitic american,és hasonló amics cikkeket pedig fentertással illik kezelni: [link]

amúgy szerintem 12% bi és 5% éliki.

2013. nov. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
91%

Itt is vannak százalékok:

[link]

Szerintem kb. a rovat elején szereplő 1% körül van az igazság. Ebből annyian élik ki a vágyaikat, amennyien merik. Brazíliában pl. ezzel nincs olyan nagy gond, mint mondjuk az araboknál.

2013. nov. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!