Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit csináljak? (Bővebben lent. )

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Tegnap buliztunk és eléggé leitattak, pedig nem szoktam inni, de egyik pohár után jött a másik, a társaság miatt. Teljesen kiesett a tegnap este, viszont az egyik haverom azt mondta, hogy orálisan kielégített, úgy hogy még orgazmusom és ejakulációm is volt. Egyébként ő is ivott, de tudott magáról, a baráti körömben tudjuk, hogy ő meleg, de nem az a fajta, akiről meg lehet mondani. Helyes, ápolt srác, és a környezete sem tudja, hogy meleg, már mozdultak rá lányok is, mert teljesen heterónak néz ki. Én hetero vagyok, normálisan nem is engedtem volna meg ezt, de semmire nem emlékszem. Most mit csináljak? Díjazzam azt, hogy ő elmondta ezt nekem, vagy vessek véget a barátságunknak emiatt? Ő az italra hivatkozott, azt mondta, hogy helyes vagyok, meg minden, de mivel tudja, hogy én heteró vagyok, meg a barátságunkra tekintettel józanul soha nem tette volna meg. Most akkor mit higgyek? Segítsetek légyszi.


Én 19 éves vagyok, ő 18.



2014. dec. 6. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszeltetek a dolgot. Ami tortent megtortent.

Szerencsed, hogy nem emlekszel semmire. :D

2014. dec. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem csak átbaszott mert tudta hogy olyan részeg voltál hogy nem fogsz semmire sem emlékezni
2014. dec. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de azért ez nem ilyen egyszerű, a többiek sem tudnak semmit, mármint akik még velünk voltak, mert jött velük a barátnőjük és velük voltak elfoglalva :/ arra is gondoltam, hogy mi van ha tetszem neki és ő csak erre az alkalomra, pillanatra várt, lehet az alkoholra hivatkoznia?
2014. dec. 6. 17:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ha gondolod, feljelentheted, mert ez szexuális erőszaknak minősül jogilag. de ha a barátod, akkor gondold meg.
2014. dec. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
dehogyis, nem tenném, az én hibám is, hogy annyit ittam, de már mindegy
2014. dec. 6. 18:27
 6/11 anonim ***** válasza:
5%
attól, hogy ittál, nem a te hibád. attól még nem érhetett volna hozzád a beleegyezésed nélkül. jogilag ez szexuális eréoszak volt, akkor is, ha holtrészeg voltál.
2014. dec. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6-os!

Ha arra sem emlékszik, hogy volt valami akkor honnan emlékezne arra, hogy belegyezett-e vagy nem?

Maga a kérdés is eléggé furcsának tűnik nekem.

Ha valaki hulla részeg fel se áll neki, nem hogy el tudna élvezni. (kivételek vannak)

Nekem ez az egész a "jó volt, de nem akarok rá emlékezni, józanul jött a bűntudat" kategóriának tűnik.

2014. dec. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ! Egyszer próbáld ki a barátoddal nemrészegen, lehet hogy nem is rossz ahogy csinálja.
2014. dec. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne csinálj. Lépj túl rajta, felejtsd el és kész. legközelebb meg figyelj oda mennyit iszol.
2014. dec. 9. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kerdező: ha tudtad róla, hogy a " másik végén fogja az ütőt" es baratok vagytok sztem elbeszelgetve vele nyomatekosan vésd a fejébe, h ne vegye a szájába! :D érvelésként büncselekmény elkövetését megértedheted vele, mert igen, nemi erőszak - és a BTK. Nem tul kegyesen van megfogalmazva erre.

Szavaidból úgy veszem gondot , felfordulást okozott a cselekmény , baratok vagytok, igy sztem azonos mertekű ervelessel tisztazhattok mindent.

Legvegsőként , ha maás nem segitett , taliknal adj rá egy szájpecket :))

2015. máj. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!