Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk! Ez egy nehéz kérdés,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez egy nehéz kérdés, nehéz kérdés. Adott egy szituáció, muszáj dönteni, mit választanátok?

Figyelt kérdés

Bent vagy a sitten, már csak egy-két nap van hátra a szabadulásig, de balszerencsédre betámad egy nagydarab életfogytos faszi a haverjaival a zuhanyzóban. Két lehetőséget ajánl:

1.: Orálisan kell kényeztetned, ő a szádban fog elélvezni és muszáj lenyelned.

2.: Análisan közösül veled síkosító nélkül és beléd élvez.

A férfinek átlagos méretű nemi szerve van, elmenekülni nincs lehetőséged, védekezni nem tudsz a túlerő miatt. Segítségért kiabálni nem tudsz, a srácok levajaztak mindent az őrökkel. Amennyiben kárt teszel valakiben a biztos halál vár rád, ha mondjuk az első esetben kiköpöd a végterméket, csonkolásra számíthatsz.

Melyik lehetőséget választanád? Egyet muszáj!

Ja, ne lessetek ilyen furán, nincs még suli és unatkozom...



2014. febr. 13. 15:45
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
85%
Az orált választanám, aztán leharapnám a csávó farkát, és a meglepetés erejét kihasználva üvöltve nekiesnék a haverjai torkának. Ha a végén megölnek is, azt nem felejtik el, amit ott tőlem kapnak.
2015. febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

azt mondanám,hogy AIDS-es vagyok.

ha felhuzol te is az leszel,ha megharapom a kukid,te is az leszel,és ha agyon vertek a szétfröcskölő vérem is megfertőzi egyikötöket-másikotokat,na ki akar velem és mit?

2015. febr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
95%

Inkább megkérnék még valakit, hogy szálljon be. Jöhetne az egyik a számba, a másik pedig a hátsómba.

26f

2015. okt. 6. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Meleg létemre azt mondom, inkább szopnék. Élet fogytos, szal szerintem nem érdekli amúgy sem hogy Aids-es vagyok, vagy sem... ha ő az így kisebb az esély... Én 2 nap múlva szabadulok, szal inkább a kisebb rizikófaktor... Análisan nem közösülök így se senkivel védelem nélkül, és azt a kevés mélytorkozást még ellehet viselni max hányok egyet... Jobb ma egy hányás mint holnap egy aidsfertőzés
2015. okt. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

Anál.

SOHA nem heverném ki lelkileg ha olyan előtt kellene térdelnem, akinek nem én ajánlom föl önszántamból.


Amúgy légyszi ne keverjük a börtön-homoszexuálisokat azokkal, akik normál körülmények között is azok! Nem egy kategória.

2015. okt. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
95%

Először is,

komolyan mondom, nézegesd a képeket, hátha mégis vonzanak:

[link]


A kérdésedhez szorosabban kapcsolódik:

[link]


Másrészt racionális a szopást választani. A HIV-HepatitisC is jó duma, de lehet, már sokaknak eszükbe jutott.

Egyrészt az anál NAGYON tud fájni, ha nem vagy felizgulva, ellazulva, még melegként is sokaknak gyakorolni kell, hogy jó legyen - persze ez nagyon egyéni, mint minden a szexben.

Másrészt, ha síkosító nélkül beléd élvez, NAGYON magas a rizikó, hogy bármi van neki, neked is meglesz.

Ez szopásnál egyáltalán nincs így, még ha lenyeled sem. Nem fáj, és emiatt a megalázkodás miatti trauma sem lesz akkora szerintem. Tény: melegként ezt én máshogy élném meg, bár tartok tőle, a pasi nem lenne az esetem...


Mondjuk azért a "ha nem nyeled le csonkolunk" remélem inkább csak duma szintjén létezik magyarországon, de nem biztos, hogy le szeretném tesztelni...

Persze iskolásként meg azt gondolhatod, hogy leharapod és legfeljebb megölnek, de a valóság talán más...


[link]

2015. okt. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem vagyok egy terminátor testalkatú, a szopást választanám. A nemiszerv, fog általi amputálása elvérzést von maga után. Ha a szexre kényszerített egyént sokk éri, olyan erős szájzár lép fel, hogy az állkapcsát csak vasrúddal lehet szétfeszíteni.
2016. júl. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 Antihater ***** válasza:
Nincs választásod... Mindkettőt meg kellene tenni... A kezükben vagy, minek adnának lehetőséget választani...
2016. júl. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Azt mondod életfogytosnak nem számít hogy AIDS-es lesz...dehkgy nem.

Bár dutyi de ott is van életminőség ami egy beteg esetében nagyon beszükül még ahoz képest is.Nincs cella társ,egyedül van sétáló,egyedül zuhany,nincs biznisz,nincs semmi és mire a végére érsz az qrva sok idő.

2016. júl. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!