Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk! Ez egy nehéz kérdés,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez egy nehéz kérdés, nehéz kérdés. Adott egy szituáció, muszáj dönteni, mit választanátok?

Figyelt kérdés

Bent vagy a sitten, már csak egy-két nap van hátra a szabadulásig, de balszerencsédre betámad egy nagydarab életfogytos faszi a haverjaival a zuhanyzóban. Két lehetőséget ajánl:

1.: Orálisan kell kényeztetned, ő a szádban fog elélvezni és muszáj lenyelned.

2.: Análisan közösül veled síkosító nélkül és beléd élvez.

A férfinek átlagos méretű nemi szerve van, elmenekülni nincs lehetőséged, védekezni nem tudsz a túlerő miatt. Segítségért kiabálni nem tudsz, a srácok levajaztak mindent az őrökkel. Amennyiben kárt teszel valakiben a biztos halál vár rád, ha mondjuk az első esetben kiköpöd a végterméket, csonkolásra számíthatsz.

Melyik lehetőséget választanád? Egyet muszáj!

Ja, ne lessetek ilyen furán, nincs még suli és unatkozom...



2014. febr. 13. 15:45
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
78%
Te beteg vagy!!!
2014. febr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
61%
Ez beteg..
2014. febr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem is nézesd meg magad egy dokival!!
2014. febr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
83%

De jó,hogy lány vagyok

Nagyon beteg vagy!!!!!

2014. febr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Szopás.


Szopással nehezebb és kisebb esélyű nemi betegséget elkapni akkor is, ha a számba élvez.

Plusz a szopás után nem fáj a szám egy hétig és le tudok ülni utána.

2014. febr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Az élet kemény, bizonyos börtönökben biztos megesnek az ilyenek, a melegekkel meg napi szinten, oda miért nem írjátok be, hogy betegek vagytok, ha megjelenik egy ilyen kérdés? :) Őszintén, van köztetek olyan, aki már elfilózott ezen, hogy melyik lenne az undorítóbb. Itt most én részletesen kifejtettem, hogy tisztán lássátok mivel kell számolni egy ilyen szituban.
2014. febr. 13. 15:59
 7/39 anonim ***** válasza:
76%
Továbbra is beteg vagy, kérdező.
2014. febr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

ez egy nehéz kérdés szerintem inkább meghalnék mert hogy nem tudnám le nyelni az biztos.

A seggemet meg nem lennék hajlandó beáldozni.

2014. febr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Legalább van két normális válaszoló, nekik ment a zöld. Én is kifejtem a véleményem, én inkább az anált választanám. Fájdalmas lenne meg minden, de sokkal passzívabb szerep és kevésbé megalázó, mint térdepelve játszani vele, meg strapálni magam, hogy elélvezzen. Lennék, mint egy darab fa és történjen meg, aminek meg kell történnie...
2014. febr. 13. 17:30
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy ilyen az élet a börtönben, hogy a melegekkel ez minden nap megesik?
2014. febr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!