Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mikortól homoszexuális valaki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól homoszexuális valaki?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben feljött bennem egy gyerekkori emlék (5 éves koromból) akkor volt egy nagyon jó barátom (azonos nemű) akivel csókolóztam. Azóta furcsa gondolataim vannak.

Mégpedig az, hogy homoszexuális vagyok. Mindig is lány barátnőm volt és vele volt a szex is. Soha el nem tudtam képzelni azonos neművel a kapcsolatot (most sem). Nem is akarom. Azonban a gondolataim gyilkolnak engem. Az is megerősít, hogy minden lány után megfordulok az utcán aki tetszik és az interneten is lányok után keresgélek. Van azonban egy furcsa érzésem amikor ilyen metroszexuális emberekkel társalgok, nem tudom elmondani, hogy mi lehet az. Szerintetek?


23/F



2013. júl. 15. 04:16
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Ismered azt a szokásos sztorit, hogy mikor az orvos hallgatók a betegségekről tanulnak, hirtelen mindenki elkezdi felismerni magán a tüneteket? Amúgy meg, ha nem tudod elképzelni egy b_zival a kapcsolatot és a szexet, akkor nem vagy b_zi. Legalábbis én heteroként így ítélem meg(?)
2013. júl. 15. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem, hogy miről beszélsz csak valami olyasmit érzek amit a lányoknál nem és nem tudom, hogy ez valami érzelmi blokk miatt lehet-e.. Nagyon korán elváltak a szüleim és anyám mellett nőttem fel..
2013. júl. 15. 04:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A lányok bejönnek, tehát meleg már nem lehetsz... Viszont a leírásod alapján a biszexualitás elég könnyen elképzelhető.
2013. júl. 15. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
szeretnéd-e, hogy egy nagy farok csúszkákjon a szádban?
2013. júl. 15. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Biszex még lehetsz, de akkor, arra kérdésre, h akarsz faszt a szádba, ugyan úgy kéne reagálnod, mint ha azt kérdeznék, h akarsz-e pinát.

Szóval szerintem csak össze vagy zavarodva a történtek miatt és hetero vagy.

2013. júl. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Na hát figyelj


Szögezzük le, 14 éves vagyok.


Igen, 5 éves koromban kb. én is kipróbáltam, azt se tudtam, hogy mi az :D


Aztán egyszer feltörték 2007 körül a myvip-em, aki feltörte mindenkinek elküldte azt az üzenetet, hogy "buuzi lettem", aztán sokáig ez is volt, hogy mindenki kérdezgette, meg fajtalankodni akartak... na m1, valahogy elfelejtődött a dolog, semmi homoszexualitásra utaló jelet nem tapasztaltam magamon... sőt, pár napja vallottam be egy lánynak, hogy bejön, és ő is nekem, tehát nem, nem vagy ...zi :)

2013. júl. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2013. júl. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mit szeretnél? Egy pasi kéz a kézben együtt élni és leélni az életedet? Vagy egy nővel?

Szerintem elég egyértelmű valakinek, hogy meleg. Lehet, hogy van szexuális fantáziád vagy tapasztalatod egy farokkal, de egy meleg nem gerjed a lányokra.

És szerintem hagyd a francba, hogy most minek nevezed magad. Találd meg a személyt akivel boldog vagy és leéled az életedet, ez a lényeg, hogy fiú vagy lány az már mindegy.

Ugyanúgy van lány ismerősöm aki nem meleg, mégis összejött egy meleg csajjal, mert azt mondja megtalálta a lelki társát. Amúgy ha vége lenne akkor is fiúkhoz menne tovább, de most lánnyal van együtt.

2013. júl. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"szeretnéd-e, hogy egy nagy farok csúszkákjon a szádban?"


Nem szeretném, sőt undorodom még a gondolatától is! :D

2013. júl. 15. 13:30
 10/10 omba ***** válasza:
100%

Ha nincsenek ilyen konkrét vágyaud férfi után, akkor szerintem semmiféle homoszexualitás nincsen benned.

Az a gyerekkori dolog meg kb. nem jelent semmit, a beállítódásodat tekintve.

2013. júl. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!