Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy: Sok kezdő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy: Sok kezdő homoszexuális fiú a találkozás előtt pár órával azt írja: "Bocs, de valami közbejött! " Ennyien nincsenek tisztában identitásukkal?

Figyelt kérdés

Homoszexuális vagyok és Neten próbálok ismerkedni. Sokszor jártam úgy, hogy megbeszéltünk mindent a randi előtt, hogy ki mit csinál, mit szeret, mi fog történni, nehogy félreértések legyenek a talinál!

De, sokszor tapasztaltam, hogy tali előtt jött ám az sms: "bocs, valami közbejött!" címszóval! "majd értesítelek!"

"hazajött a rokonság" "megjött az asszony".


De, könyörgöm miért ilyen határozatlanok az emberek! Az utolsó pillanatban inukba száll a bátorság! Kitalált indokokat írnak és azt hiszik ezzel megoldották a helyzetet? Most már akkor heterók, ők nem melegek?


Szinte félnek önmaguknak bevallani, amit éreznek! Ezért még ha elmennek is a randira, ők a saját egójuknak ezt mondják: Kíváncsi heteró vagyok, vagy ezt: bí kíváncsi, csak kipróbálni akaró és ezekhez hasonló ökörségeket!



2013. jún. 20. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Néha előfordul, hogy az ember mégsem kíván annyira egy méteres lőcsöt a végbelébe.
2013. jún. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igazad van én is így jártam több alkalommal
2013. jún. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én például félek ha a külseje nem vonzó, akkor nekem olyan, mintha hetero lennék és még a gondolat is borzaszt, hogy hozzá érjek, nemhogy sex.
2013. jún. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is utálom! Jó lenne találni normális partnert. Amúgy sokan szerintem meggondolják magukat mert pl masztiztak egyet és akkor a kedve elszáll. Nekem is néha elmegy, de korrekt vok mindig.

Sokan félnek nemet mondani pedig szerintem benne van a pakliba mindig h nem jövök be a másiknak.


Amúgy az a rossz ebben h úgy érzem hiába áldoztam órákat napokat az ismerkedésre:( Régóta keresek én is szexhavert de mindig ez van...

2013. jún. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak hasonló, de teljesen ellentétes tapasztalataim is. Volt, hogy nagyon jófej fiú nem jött el a talira, pedig kölcsönös szimpátia alakult ki hosszas levelezés után, de volt olyan is, hogy kb 2 perces chatelés után létrejött egy tali. Nem lehet általánosítani azért szerintem. Sokat kell próbálkozni és a nagy számok törvéne elapján csak sikerül kifogni egy megbízható embert. Szóval ne adjátok fel!
2013. jún. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez inkább félelem,vagy át baszás.

nekem egyszer volt ilyen...a második esetnél utólag mégis megvolt a tali.

2013. jún. 23. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megijednek:)
2013. aug. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!