Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy már-már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy már-már ránk akarják erőltetni a melegséget, és annak elfogadását?

Figyelt kérdés

Lassan az lesz a ciki,és a különc,aki nem fogadja el a melegeket!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__45..



2013. júl. 6. 14:35
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
88%

Természetesen nem szentírás, amit mondok, és soha nem vártam el, hogy bárki is akár egy %-ban is annak vegye egy ilyen szubjektív témában.

De azért vannak bizonyos határok. De sebaj, az interneten a hozzátok hasonló fazonok úgyis átlépik ezeket, mert a valóságban valószínűleg a kutyát sem érdekel, amit mondogattok, így jó dolog kiélvezni, hogy egy anonim oldalon kinyilatkoztathatjátok a fostos véleményeteket. :)

Erre a gyógyszer: Művelődni, tanulni, ÉRTENI VALAMIHEZ, aztán ahhoz hozzászólni. Amihez meg nem/nem annyira ért az ember, valamint szubjektív, megtanulni kevésbé arrogánsan hozzászólni, és tanulni némi árnyalt gondolkodást. Nem minden fekete-fehér. Főleg nem az emberek. Nem árt, ha az ember tud egyénekre lebontva gondolkozni, és jobban vigyáz az általánosítással.

2013. júl. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
84%
Általánosítani a legkönnyebb...
2013. júl. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:

ma 16:08


1. Mikor olvastál olyat,hogy azt mondtam tanultam szexuál pszcihológiát?

2. Na most részben megértem azokat,akik tartózkodnak a melegektől?Mondom hogy nektek nem elég,hogy ebbe,vagy abba igazat adok,továbbra is vitázol velem....tipikus kisujját nyújtja az ember....honnan a 100%.....te az ellenkezőjét állítod akkor?ezek szerint minden nap másik meleg partnered van,vagy ismered a Magyarországon élő melegek 70-80%-át hogy megcáfolj.........


Másik válaszoló:"véded a melegeket vagy sem....."


Egyik táborhoz sem tartozom,de látod h még ennyi sem elé....kérdem én,és most légyszíves ne melegek,és "heteró" emberek válaszoljanak,MIT VÁRNAK?


én is eljutottam arra a szintre,hogy ezt kérdezem....

Szerintem azért tehetnek az előítéletről,és a fújjogásból,még ha az esetek 40-50%-ában nem is (kedves kötekedő,becslésre mondom a százalékot!!!!)

2013. júl. 6. 17:24
 34/57 A kérdező kommentje:

ma 16:10


Állításomat azt bizonyítja (már előre meg tudom mondani ki fog belém kötni)


Hogy konkrétan a 16:10-es válaszoló semmi olyat nem mondott,mégis le lett pontozva,senkit sem szidott!


Azért mert nem ért egyet?

2013. júl. 6. 17:27
 35/57 A kérdező kommentje:

Lehet foggal körömmel tiltakozni 80 akárhány százalékos válaszoló,és a heterokkal pedálózni,de az ilyen szexuális aberrációk is gyakoribbak a melegek körében:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__45..

2013. júl. 6. 17:31
 36/57 A kérdező kommentje:

Eddig tényleg félig a melegek mellett álltam,de kezd meginogni a válaszok alapján a hitem......


Tényleg még nekik áll feljebb....ezzel ezt sikerül elérni.

Még mindig úgy gondolom,hogy ismerősök között van 1-2 jófej,értékes ember....de a legtöbbjük egy hajdobálós,affektálós,nagyszájú,megrögzött ember.......

2013. júl. 6. 17:33
 37/57 anonim ***** válasza:
78%

Meleg létemre (22F) sajnos azt mondom,hogy sok mindenben igaza van a kérdezőnek.....én már 3 éve próbálkozom összejönni egy olyan gondolkodású,monogám pasival mint én,mégis azt látom,hogy szinte az összes meleg pasinak a szex a legfontosabb,sok ember 2-3 hétre nem képes megállapodni egy ember mellett,a volt barátaim 60-70 %-a(akikkel együtt voltam)felhozta vagy a hármas,vagy a nyitott kapcsolat lehetőségét,és folyton engem szekálnak,a meleg haverjaim,hogy minek akarok én egy ember mellett leragadni,szexelnem kéne orrba,szájba.....


Hát kösz,én el tudom dönteni,hogy mit szeretnék egy kapcsolatban!!!


DE! Kérdező erről nem mi tehetünk!

Tényleg sok a gátlástalan,egoista,beképzelt meleg,nem dicséretből,de olyanok is vannak mint én,még ha nem is mi vagyunk nagyobb létszámban!


Egy,vagy kettő nagyszájú,erőszakos meleg miatt még ne hidd azt,hogy mind ilyen,és ne ingassanak meg abban,amit idáig hittél!


Az meg ahogy a gyerek dologról nyilatkoztál,kifejezetten szimpatikus volt!

Maradj meg ilyennek!

Sajnos sok az ellenséges ember,aki megkeseríti a másik életét!!

2013. júl. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
100%

Te állítod be úgy a dolgokat,hogy a melegek...ebből következik,hogy te aztán ismered az összeset,hogy így állítod be őket.

Akkor mit szeretnél,kik válaszoljanak?ha sem a heteró sem a meleg válasz nem jó.


szexuális aberrációk is gyakoribbak...

Gondolom ezt is egy igen tudományos kísérletre alapozod...

Nem az a baj h más a vélemény hanem az h pl.vaktában van dobálózva a számokkal,százalékokkal.

Sztem senki nem akar rád erőltetni semmit,viszont miért ne lehetne elfogadni a melegséget.?

2013. júl. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
96%

"nem akarnám hogy elítéljék,vagy törést okozzanak a lelkében......"


Erzesem szerint eppen ez itt a lenyeg.

Valoszinuleg pont ezert probalnak kuzdeni a homoszexualisok: hogy ne kelljen felniuk, rejtozkodniuk, hogy ne tortenhessen meg az a modern, felvilagosult vilagban, hogy pusztan a szexualis orientacio tenye masokbol agresszivitast, durva minositgeteseket, eloiteleteket, szelsoseges esetekben akar eroszakot valtson ki.


Nagyon nehez lehet ugy elni, hogy felni kell amiatt, hogy ha kiderul a szexualis orientacioja egy adott szemelynek (vagyis egyetlen informacio a sok kozul, ami egy embert jellemezhet), akkor "elitelhetik, vagy torest okozhatnak a lelkeben" ez alapjan az egyetlen informacio alapjan.


Szoval a "kuzdelem" vegso soron erre iranyul: hogy ne kelljen felve elni, titkolozni, lelki illegalitasba vonulni. Ebbol a szempontbol ez sokkal inkabb tunik szabadsagharcnak, mint barmi, amit Orban Viktor eddig meghirdetett.


Az pedig, hogy a hetkoznapokban ki hogyan viselkedik, hogyan el parkapcsolatban, mennyire hive a monogamianak, vagy mennyire hodol a promiszkuitasnak, nem fugg a szexualis orientaciotol, ez alapvetoen jellem- es szemelyisegbeli kerdes.

Tovabba az, hogy valaki (homoszexualis) fiu/lany letere femininebb/maszkulinabb vonasokkal es viselkedesbeli jegyekkel bir, szamomra nem indokolja, hogy masokbol ez agressziot, szitkozodast, eroszakot valtson ki.

2013. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
93%

"1. Mikor olvastál olyat,hogy azt mondtam tanultam szexuál pszcihológiát? "


IRÓNIA volt, és az értelmi szintedet mutatja, amiért ezt nem vágod le. Arra céloztam a neked szegezett kérdéseimmel, hogy semmi más vagy, csak egy neten okoskodó kis dilettáns, aki élvezi, hogy figyelmet szentelnek a kinyilatkoztatásainak, mert ha ismeri őt valaki (szóval a valós életben), akkor a kutya sem veszi komolyan.

Szakemberek által hosszasan boncolt témákról akarod te egy senkiként megmondani a frankót, valamint képtelen vagy elfogadni, és felfogni, hogy minden ember más és más, és te semmiféle általános igazságot nem fogsz itt mondani a melegekre. Ugyanez a véleményem azokról, akik nem, vagy társadalmi réteg alapján általánosítanak.

2013. júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!