Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy már-már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy már-már ránk akarják erőltetni a melegséget, és annak elfogadását?

Figyelt kérdés

Lassan az lesz a ciki,és a különc,aki nem fogadja el a melegeket!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__45..



2013. júl. 6. 14:35
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:
Mert mindenki maga dönti el,mi az amit elfogad,és mi az,amit nem......
2013. júl. 6. 15:38
 22/57 anonim ***** válasza:
97%

"Ja persze, mert milyen szép is amikor a csávónak 2 csaja van akik tudnak is egymásról, de közben biszexuális mind a 3... Mert közben a csávó más csávókkal is bedurrantotta már párszot a végbelét... "


Te ezt most komolyan gondolod?! Ez nem a melegséghez/biszexualitáshoz köthető, hanem az egyén(ek) laza erkölcséhez, ilyesféle értékrendjéhez.

Egy full hetero ember is lehet gusztustalanul, ízléstelenül hajlamos a promiszkuitásra, meg hiányozhat belőle az a fék, ami megakadályozná, hogy össze-vissza csalja a partnerét. Valamint egy meleg/biszexuális is lehet tisztességes, monogám ember.


Nagyon-nagyon buta ember az, aki érvelésnek látja, amit te csináltál. Színtiszta demagógia volt.

2013. júl. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:

ma 15:41


Abban egyetértek én is,hogy heterók köreiben is előfordul!


De a melegek körében 100x gyakoribb!

Most jönnek a meleg,és a elfogadó "heteró" válaszok,hogy de nekem annyi meg ennyi meleg ismerősöm él monogám kapcsolatban!

Hogyne......nekem is van meleg ismerősöm,mint mondtam,nem vagyok meleg gyűlölő,csak az okoskodást,álszentséget nem bírom!


Egy meleg kapcsolat többet szól a szexuális vágyakról,mint a romantikáról,és vagy szerelemről,mert:


-egy meleg férfi esetében,nincs az a szempont hogy megállapodok nála,mert gyereket szeretnék a bnőmmel,és azt akarom hogy célja legyen az életemnek (sajnos sok is a lelki beteg ember a melegek körében,ami nyílt titok)

-egy meleg férfi-férfi között dominánsabb a szex mint egy férfi-nő között,a férfiak mindig is szex orientáltabbak voltak,a melegek ezt ki is élhetik......sok köztük,aki nyíltabb,korlátlanabb kapcsolatban él( le leszek fújjogva,ezért gyakoribbak náluk a szexuális úton terjedő fertőzések veszélye=gyakoribb partnercsere,anál sok esetben gumi nélkül)

2013. júl. 6. 15:49
 24/57 A kérdező kommentje:

Volt olyan meleg ismerősöm,ahol (elmondása szerint)mindkét fél nyílt kapcsolat híve volt,de kötelező volt a gumi!

a másik mégsem tartotta be a szabályokat,erre meglett a szifilisz.....a kilinikákon kezelték őket,minden másnap jártak injekciózásra,nekem mesélte el....

2013. júl. 6. 15:51
 25/57 anonim ***** válasza:
23%

Sokan azért lesznek búzák, mert a csajoknál NULLA esélyük van, mert rondák vagy "nincs stílusuk" meg a többi rizsa.


Ezekből lesznek a legmagamutogatóbb felvonulók akik Bibiliát gyaláznak, gúnyolódnak a Himnuszon meg a többi betegség. A születéstől kezdve búzák nem nagyon vonulgatnak...

2013. júl. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 A kérdező kommentje:
gyerek témát ne hozzuk fel,az szerintem is tapló,és nem igazán kéne gyerekvállaláson gondolkodnia,aki azt mondja h emiatt kidobná a gyerekét,ebben egyetértek veletek,ha nem is mindenben....
2013. júl. 6. 16:06
 27/57 anonim ***** válasza:
97%

Innentől kezdve ezt az intelligens vitának nem nevezhető társalgást nem tudom komolyan venni a partnereim (= TI) észbeli korlátai miatt.


Azért pár dolgot a témától függetlenül kérdeznék.

Kérdező, te hol tanultad a statisztikai zsenialitásodat? Azért nem semmi megállapítás az a "100x gyakoribb" dolog. Részleteznéd a kutatást, amivel erre jutottál?


A másik pedig, hogy a kérdező + az 57%-os válaszoló vajon hol tanulták ki ilyen rettentően magas szinten a szexuálpszichológiát? *.*


Valamint az is nagyon érdekel, hogy mégis hogy lehet ennyire megalapozott és tudományos megállapításokat tenni az empirikus ciklust arcon hányva, kizárólag az induktív logika HANYAG alkalmazásával?

2013. júl. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
100%
Ebből aztán rohadt sokat értettek:DD De igaza van gyerekek, csak jöjjetek rá, mit mond!:D
2013. júl. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
11%
Ja persze, mert csakis az lehet a szentírás amit Te mondasz. Dícsértesség Endless főistenség a "mindig mindent jobban tud" mesterség koronázatlan királyát :D
2013. júl. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
72%
kérdező,te most véded a melegeket vagy nem?-báró.
2013. júl. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!