Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy már-már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy már-már ránk akarják erőltetni a melegséget, és annak elfogadását?

Figyelt kérdés

Lassan az lesz a ciki,és a különc,aki nem fogadja el a melegeket!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__45..



2013. júl. 6. 14:35
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
98%
Én meg nem fogadom el a hülye embereket. És? Mégsem húzhatok be nekik. És nem azért, mert nem "szabad." Azért, mert ő is ember.
2013. júl. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
71%
Kíváncsi vagyok, mit tennél, ha kiderülne, hogy meleg a gyereked.
2013. júl. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
34%
Én már várom a hetero felvonulást.
2013. júl. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
100%

mivel nem tehet róla, hogy az, mert ez már születés előtt eldől, így nem kell bántani, amúgy csak el kell fogadni,

miért ez alakult ki, hogy a hetero az elfogadott, fogadd el sok más van, ennyi, szerintem ebbe nem halsz bele, amúgy ők is emberek, vannak ilyen ismerőseim, beszélgetek velük,

ja senki nem erőlteti N

2013. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
19%

3. Elgondolkoznék azon, hogy mit baszhattam el, mivel nincs tudományos bizonyíték rá, hogy genetikai eredetű lenne a dolog. (Egypetéjű ikreknél elég egyértelmű volt...)

Másrészt amíg otthon kurkászák egymás seggét nem érdekel, de azért az utcát ne lepjék el mint a szemét, meg ne akarjanak gyerekeket.

2013. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
73%

Liberalizmus torzul képe....hagyd. Divat.

A melegek nem szülnek gyereket, nem nő a népesség, és az árvákat, szegényeket örökbe fogadják. Ez nem is butaság.

De aki felvonul, az isten szerelmére....áh..nem bszom fel az agyam már...

2013. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
80%
A felvonulás más tészta. Mondhatni identitástól független is lehetne. Ott a melegség egy gyenge kapocs a véleményem szerint, ami összeköti a sok sekélyes, feltűnési viszketegségben szenvedő nyárspolgárt. Amíg nem nyomja valaki a képembe, hogy ő meleg, addig legyen, engem nem érint.
2013. júl. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
16%

Hát, szerintem gondoljatok bele milyen lenne örökbe fogadott gyerekként megtudni, hogy Apa és Apa egymást.... míg minden más NORMÁLIS családban Apa és Anya van...


Másrészt ez nem egy olyan dolog mint aki szellemi fogyatékos, mivel az genetikai eredetű, de a b*ziság nem!

2013. júl. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
17%

ezt a "nem is butaság"-ot úgy értem, van benne logika.

De igen, gáz...

2013. júl. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
94%
nem akarják ránk erőltetni,csak szeretnék ha nyitottabbak lennénk,amúgy az ember nem döntheti el hogy kit szeret és hogy kihez vonzódik,úgyhogy felesleges ez miatt megítélni az embert
2013. júl. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!