Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megerőszakoltak 20/f Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakoltak 20/f Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Mindennemű kertelés helyett a lényegre térnék, mivel nem kicsit vagyok most kiakadva.

Iskola mellett egy bárban pincérként dolgozok esténként, és pár napja kifigyelt magának egy fiú. Már alapvetően is marha idegesítő volt, mivel nem tudok koncentrálni semmire, ha állandóan bámulnak, aztán alkalom adtán még roppant kétértelmű mondatokkal " flörtölt " is velem. Nincs problémám a homoszexuálisokkal, azzal viszont igen, ha nem értenek a szép szóból, ő pedig nem úgy tűnt, mintha értené. Ez ment ahogy mondtam pár napig, aztán egyik este nem voltak sokan, így hogy alkalom adódott ismét engem boldogított, meghívott piálni. Mivel már későre járt és én is fáradt voltam, a műszakom is letelt, úgy voltam vele, hogy rendben, ő fizeti nem én, legalább jóváteszi az eddigieket, mivel tovább menni nem fogok vele, bármit is remél a szerencsétlen. Igen, ezt terveztem, aztán viszont... Igazság szerint teljesen ko, hogy mi történt, legalábbis a báron belül. A következő kép amire emlékszem, hogy az illető mellett ébredek, és fáj a seggem. A továbbiakat nem részletezném, elküldtem a francba amint magamhoz tértem. Nem sűrűn szoktam piálni, viszont még sosem ütöttem ki magam, de gondolom értitek, hogy nem is ez a legnagyobb bajom. Egyszerűen nem tudom most mit tegyek, szánalmasan érzem magam, és biztos vagyok benne, hogy ezen nem fogom túltenni magam, vagy ha igen, nagyon nehezen. Gyakorlatilag megerőszakolt egy másik fiú. Ilyen esetben mégis mit tehetnék? Mivel öntudatlan állapotban voltam, védekezni sem tudtam.

És ami méginkább elborzaszt, hogy azt mondta én is élveztem.

20/f



2012. júl. 13. 20:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok. És a rendőrség mit csinálna úgy még is szerinted? 5 ezerszer el kéne mondani mitörtént vadidegen emberek előtt. A szervezetében nem fognak már valószínűleg semmit találni ha volt is, ahogy gyanítom a hátsójában sem! Kihallgatják a csávót, ha nagy mázlija van a kérdezőnek kap néhány hónap felfüggesztettet és el van intézve.

Én inkább pszichológushoz mennék, aki segít feldolgozni a témát, ha tényleg komoly. Ettől még elég komikus!

2012. júl. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
35%

Én egy orvoshoz is elmennék a helyedben, a homokosoknál terjed legjobban az AIDS.


Amúgy a rendőri technikai eszközök már sokkal fejlettebbek annál, mint ahogyan te gondolod. Simán ki tudnak nyomozni egy hasonló ügyet, az elkövetőt sem kell keresgélniük.


Amúgy ha szimplán részeg lettél volna, akkor nem tudott volna veled mit kezdeni.

2012. júl. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
10%

Nem tehetsz semmit, mert a homoszexuálisoknak több joguk van a társadalomban mint azoknak, akik nem ismerik el a másság jogait.

Talán, ha az állatvédők felkarolnák ezt az esetet, akkor lenne valami esélyed, hogy jogaid legyenek.

Egyébként pedig tűrd alázattal a gyalázatot.

2012. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 hellosztok ***** válasza:
11%
hâtt menj a fakabàtok hozz kérdezd meg mitt lehett tenni ilyen esetben bàrr ha el telt24ora. ez eseménytöl számitva akkor sztem nem foglalkozik nagyon vele ök se
2012. júl. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
78%
Csukd be a szemed, vegyél egy nagy levegőt, és eriggy a dolgodra.
2012. júl. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
78%

wikipédiáról /erőszakos közösülés/


"A passzív alany – a bűncselekmény sértettje – kortól és nemtől függetlenül bárki lehet (férfi és nő). Nő ellen csak férfi követheti el, férfi ellen csak nő. Az angolszász jogrendszer azonban az erőszakos közösülésnél nem kívánja meg, hogy a passzív alany és a tettes különböző nemű legyen, a férfi férfi által és a nő nő által történő megerőszakolását is erőszakos közösülésnek tekinti."


Tehát ha csak nem Angliában vagy az USA-ban történt a dolog, akkor jogi értelemben alig ha erőszakoltak meg. Persze ettől függetlenül elég kellemetlen a dolog. Szerintem nem jó ötlet ezzel rendőrségre menni.. Az egész procedúra nagyon hosszú lenne, nem érné meg a sok kellemetlenséget. Ráadásul a fentiekből nem derül ki bizonyíthatóan, hogy akaratod ellenére tette amit tett.

2012. júl. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%
a rendőrség felesleges. neked nem hisznek úgyse mert öntudatlan állapotban voltál ő meg ne fogja azt mondani, hogy igen én őt megerőszakolta és bevonulok ezzel a mondatommal a börtönbe. lehet hogy tényleg élvezted, akkor mi van? bután fog hangzani, de ne gondolj arra, hogy megerőszakoltak. gondolj arra, hogy ezt is kipróbáltad.
2012. júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
83%
"Nem tehetsz semmit, mert a homoszexuálisoknak több joguk van a társadalomban mint azoknak, akik nem ismerik el a másság jogait. "- ezt valaki fejtse már ki nekem hogy még is mivel van több joguk....
2012. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
enj pszihológushoz, ne szégyen. főleg, hogy valószínűleg valamit tett a piádba.
2012. júl. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen esetekben azt teheted, hogy NEM ÍRSZ KI EKKORA MARHASÁGOKAT!!! SZÉGYEN
2012. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!