Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én 7évesen elveszítettema...

Én 7évesen elveszítettema szűzességemet, mert megerőszakoltak, és utána visszanő a szűzhártya?

Figyelt kérdés
és most votlam egy fiúval és véreztemmeg minden.(15). akkor most mivan??
2009. máj. 3. 14:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Nem, az már nem nő vissza sajnos:( sajnálom, ami veled történt...
2009. máj. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Vagy lehet hogy amikor megerőszakoltak, akkor nem is szakadt át, hanem csak most....
2009. máj. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Látom a válaszokból, hogy nagyon fiatal lánykák válaszoltak.


Abban igazuk van, hogy nem nő vissza. Mivel 7 évesen, és még mosz is fejlődő szervezet vagy, így még nem vagy olyan fejlett, hogy ne éreztél volna semmit.

Egy 7 éves, és egy 15 éves lány hüvelye teljesen más.Így gyakorlatilag ugyebár nem, de elméletileg most veszítetted el a szüzességed. ( na ezt jól megaszondtam :) )

vagy nem nedvesedtél úgy ahogy kellett volna, vagy a fiúnak volt hozzád képest nagy, vagy 1000 más dolog miatt is vérezhettél.

Ez még évek múlva is elő fog fordulni, pl: ha túl durván csinálod valakivel, vagy a méretek nem egyeznek, stb.

2009. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
99%

Nem, nem hallottam olyanról, hogy visszanőne...

Sajnálom ami akkor történt:(

23/F

2009. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

nem nő vissza, csak lehet, hogy amikor hétéves voltál, akkor nem szakadt át egészen. Nagyon sajnálom, ami veled történt. :(

2009. máj. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
nem no vissza szuzhartya. en masodik alkalommal is vereztem. utolag jottem ra h vszinuleg az volt a gond h nem voltam elegge benedvesedve.
2009. máj. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

Engem is megerőszakoltak,mégsem verem nagy dobra!szörnyű volt az emberek szemébe nézni utána nagyon sokáig!Saját apámtól féltem!

Aztán jött az én drága párom,aki tisztába volt vele,és azóta újra megtudok az emberekben bízni mióta ő van nekem.

2009. máj. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
31%
azt hiszem csak 3 éves kor alatt nő vissza.
2009. máj. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nem ez volt a kérdés, kedves előttem válaszoló.
2009. máj. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

17:20-asnak:

"Nagydobra verni?" Miért volna az elhíresztelés, ha elmondod, hogy kiskorodban így bántak veled? Nem dicsekszik vele.

2009. máj. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!