Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én 7évesen elveszítettema...

Én 7évesen elveszítettema szűzességemet, mert megerőszakoltak, és utána visszanő a szűzhártya?

Figyelt kérdés
és most votlam egy fiúval és véreztemmeg minden.(15). akkor most mivan??
2009. máj. 3. 14:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%
nemtom kik pontoztak le 32%ra de tessék elolvasni a Talmudot abban (is) bennevan ez...
2009. máj. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%

engem is meg erőszakoltak...de 8-9 évesen...:| szörnyű élmény én tudom...

De...én is voltam már normálisan egy fiúval 15-évesen...de én csak akkor véreztem amikor megujjazott...és fájt az egész még vele is......: D szóval nemtudom most mivan ...:|

amugy sajnálom ami veled történt... L/15.5 ^^

2009. máj. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

énis amúgy ami veled. elég szörnyűű

am. nem veremnagy dobra, sőőt nem is dicsekszem vele (bár ki az ahüyle aki ezzel dicsekszik) és am.sem ez volt a kérdés, hanem h visszanő e.. de mind1. köszi a válaszokat:)

2009. máj. 4. 16:44
 14/17 anonim válasza:
38%
a hártya nem nő vissza. én 14 éves vagyok és már nem szűz. de nem errőszakoltak meg csak van egy imádott hokis pasim akinek már állt a fütyköse ezért csináltuk eszméletlen volt. elsö szex volt, felejthetetlen!!
2009. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
40%
A hártya nem nő vissza ugyan, de lehet nem szakadt át akkor!!Van egy barátnőm akivel tiniként egy kerti-bulin voltunk és reggel mesélte,hogy megtörtént a dolog!El is könyveltük, hogy már nem szűz, de aztán pár hónap múlva egy másik sráccal feküdt le és csodálkozva mesélte, hogy vérzett nem kicsi!! Viszont az elsőnél nem!! V.színű ,hogy az első srácnak nem sikerült a dolog!!:)
2009. máj. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
áhh. nekem is ugyanígy történt. az elsőnél nem véreztem,sőt nemis éreztem h fájt volna. szal semmi..de mikor most voltam egy fiúval akk. meg véreztem,de nagyon.. még a 2. alkalommal is:/
2009. máj. 6. 14:41
 17/17 anonim válasza:
34%
De lehetséges, mert a szűzhártya könnyen regenerálódik.
2009. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!