Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Történt valakivel már meg...

Történt valakivel már meg hogy megerőszakolták vagy csak akarták? Hogy tettétek magatokat túl rajta? Hogy történt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 15:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Téged megerőszakoltak? :O
2011. márc. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
engem unokatesóm akart. de lerúgtam magamról. igazából túl tudtam magam tenni rajta, de egyszerűen mérges voltam dühített a dolog. azóta nem szívesen találkozok vele sőt nem is találkozok vele azóta . és rühellem de nagyon.
2011. márc. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Csak majdnem,köszi a válaszokat
2011. márc. 27. 15:58
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, unoka tesód meg akart erőszakolni? :O
2011. márc. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

és te hogy úsztad meg?:S

2. voltam))

2011. márc. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Egy hapsi támadott meg este az utcán és volt nálam borsspré. Az arcába fújtam és elszaladtam.

De csak azért kérdezem mert annyi ilyet hallani hogy meg is történt..

2011. márc. 27. 16:03
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálam még az sem szokott lenni..úgyhogy neked szerencséd volt.

és igen, unokatesóm akart...régebben történt majdnem egyidősek vagyunk.

2011. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem szerencsére még nem.

De még régebben (októberben délután) egy férfi a buszon elkezdett fogdosni, elsőnek azt hittem csak azért mert tele van a busz, de amikor láttam, hogy simán elférne, akkor annyira beparáztam, hogy meg sem tudtam szólalni elmenni meg nem tudtam. Szerencsére csak 2 megálló volt (életem leghosszabb két megállója), utána odaálltam az ajtóhoz és olyan szorosan mögém állt, hogy majdnem leestem a lépcsőn. Persze, hogy ő is ott szállt le ahol én, és elég hülye úton kell a sulimhoz menni (kicsit erdős beütése van a helynek). Olyan gyorsan mentem, de szerencsére nem jött utánam. Amikor mentem haza elég sötét volt már hát nem kicsit paráztam, de szerencsére többen mentünk. Pár napig még minden érintéstől megijedtem. Nem is tudom, hogy mit tennék, ha megerőszakolnának.

Bocsi egy kicsit hosszú lett.

2011. márc. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsótól kérdezném: Hány éves vagy?
2011. márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
15, de miért?
2011. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!