Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Történt valakivel már meg...

Történt valakivel már meg hogy megerőszakolták vagy csak akarták? Hogy tettétek magatokat túl rajta? Hogy történt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 15:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak érdekelt a korod, mert elég felháborító hogy az ilyen korúakkal ezt csinálják...
2011. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
úristen hogy mik vannak
2011. márc. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Megerőszakolni nem, de egyszer volt egy elég durva helyzet, haveri társaság 10 pasi és én maradtam egyedül lány, hát eléggé rám voltak kattanva, és volt amelyik kint elémállt hogy most akkor legyen valami... de aztán elengedett én meg leléptem. Meg hát a másik most vagy soha blőa


Én meg attól félek hogy egyszer megölök egy ilyet.

Itt Pesten már rendesen magamba neveltem hogy ne fagyjak le hogyha megtámadnak, direkt tudatosan.

Ha sötétben közelít vki akkor a kezem már a kulcscsomón a zsebemben, beszól ok semmi, de ha hozzámérne lehet kinyomnám a szemét/torkát.

Meg a Beépített szépséges orrtörés...

Anno deospray öngyújtó volt nálam...jó kis lángszóró...

Azt egyszer vonaton majdnem kellett használnom egy csövi ellen, a sors vicce hogy két cigó srác küldte el a picsbe a csövest aki nyomult h milyen szépek vagyunk a húgommal, meg hogy ő szexológus...

2011. márc. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Nahát vannak rendes cigók is:O Szerencsére engem még nem erőszakoltak meg, de nagyon parázok mikor este megyek haza. Elég rossz környéken lakom. Elkezdtem önvédelmire járni, hogy megtámadnának meg tudjam magam védeni.
2011. márc. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, fontos az önvédelem megtanulása, a lélekjelenlét megőrzése. Nem szabad azonban árnyékra sem vetődni. Egyszer késő este útbaigazítást kértem normális hangon egy nőtől, a nő kezében abban a pillanatban már villant is a kés. Még szerencse, hogy nem történt semmi.

Lehet hangriasztót spray-t is kapni, a lángszórós dolog több okból is rossz:

- mindkét kezed kell hozzá, ha az egyikből kiverik a cuccot, védtelen vagy,

- te is könnyen megsérülhetsz

- ha nem jön össze, könnyen ellened fordítják

2011. márc. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
igen megtették... 13 voltam..testvérem akkori barátja.. meg akartam halni,de felépültem egyedül...anyuék a mai napig nem tudják... sose mondtam el az életbe senkinek...nehéz...nagyon nehéz a mai napig visszagondolni rá...( a kételkedő válaszok miatt úgy történt hogy testvérem már akkor együtt élt a szülői házban vele,és senki nem volt itthon csak ő meg én..)
2011. ápr. 5. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!