Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért blokkolt le a "crushom"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért blokkolt le a "crushom" ?19/F (meleg kérdés!)

Figyelt kérdés

Őszintén szólva nagyon szomorú vagyok. 19 éves fiú vagyok, és a kiszemeltem 28 éves. 2 hete ismerkedtünk meg hatalmas nagy véletlenségből online. 2 randi volt köztünk, a másodiknál már le is szpott, megdugtam, és nagyon akarta, hogy megismeteljük. Egészen a 2 hét alatt nagyon érdeklődő volt, mindent kiakart rólam deríteni, mert hiszen megakart ismerni. Mikor elmentem tőle, annyit írt, hogy majd később beszélünk, és vasárnap leblokkolt, ami azóta is fáj. Nagyon szerettem őt, és ugyanolyan munkaterületen helyezkedtünk volna, hiszen ő rendőr, és én is annak tanulók tovább.

Utolsó talinál miután megdugtam, látszott, hogy félt próbálta elterelni a figyelmét, de közbe ölelgetett, olyan volt mintha sok lett volna ez neki, pedig ő akarta nagyon..

Nagyon lehangolt vagyok, trollok légyszi kíméljetek!:(



okt. 15. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szexre hajtott, megkapta, elêg volt, ejtett. S egy bunkó fasz, hogy nem elköszön, hanem letilt
okt. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Mivel otthon várhatja a kedves felesége,vagy a barátnője, ezért volt zavart már másodszor.

Egyébként két éve láttam a budai Vár egy félreeső részén két egyenruhás rendőr pasit smárolni, hát olyan mohó vad smárt még heteróktól sem láttam sosem. Egy negyvenes és egy nagyon fiatal volt. Gondolom az idősebb családos volt,mert akkor nem bújva csináltál volna.

Egyébként pedig emberileg bunkó az istenített 28 évesed.Akármi is a foglalkozása.

okt. 16. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem engedd el, és ne keresd a válaszokat. Egy kis gerinctelen féreg. Örülj annak, hogy most bukott ki, és nem akkor, amikor már jobban belehabarodtál. Fiatal vagy még, jön majd más.
okt. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen lesz még. Én se szoktam érteni az ilyet. A leginkább az kavar fel hogy az okait nem tudom így esély sincs változtatni. Vannak ilyen emberek. Volt egy srác aki 4 tali után csak úgy eltünt. Az utcán már 2x szembe jött. Köszöntem de kb észre se akart venni. Fura mert a talikon bújt stb. Élvezte…
tegnapelőtt 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én miért nem találok ilyen pasit? :(
tegnap 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!