Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért így oldják meg sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért így oldják meg sokan azt ha nem akarnak ismerkedni?

Figyelt kérdés

Ha valakinek küldök magamról képeket vagy kérnek és elküldöm utána vagy nem válaszolnak, vagy rögtön blokkolnak. Mi értelme van ennek? Egyre megszokottabb ez és gyakoribb nálam, de azért néha zavaró, főleg ha azt hiszem a srác normálisnak tűnik erre eltűnik...

Én maximum olyan esetben tiltok embereket akik állandóan írnak de úgy hogy én minden alkalommal elutasítottam vagy épp mellőztem a leveleit, csak az idegeimre ment hogy folyton folyvást írogat annak ellenére én nem reagálok már...

A másik kedvencem az mikor én utasítom el a srácot és akkor pedig azt nem bírja elviselni és inkább letilt.

Miért van az hogy a 90%-a (az én esetemben kb ennyi ha nem több) folyton blokkolással ér véget? Mire jó ez nekik.

Olyanokat is hallottam valaki azért tilt le embereket mert úgysem akar az adott személyektől semmi (se kommunikációt) és ne foglalja a helyet a többiektől :D


Titeket mennyire zavar ha blokkolnak?



2022. okt. 9. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Na az se jobb amikor ráírtok az emberre, anonim oldal révén látatlan. Majd amikor kiderül hogy az a normális válasz, egy korábban indokolatlan off olt emberé utána se írtok.

A mai levelezési kultúra szégyen! Nem válaszolni sunyi, bszri módon egyszerűbb!

2022. okt. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Sajna megteheti mert a net ilyen. Én szoktam az ilyet leckéztetni.
2022. okt. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Álmodoznak,kamuznak keresik a tökéletest pedig az esetek jelentős részében ők sem azok.


Mennyi idős vagy? És melyik korosztálynak írsz?

2022. okt. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok. Nagy részben tőlem idősebbeknek írok. 30-40 ig max. Fiatalabbaknak ritkábban mert ők elutasítóbbak.
2022. okt. 9. 12:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük! Nem érettek még annyira, hogy kommunikálni tudjanak. Egyszerűbbnek tűnik ez nekik, ami őket miősíti!
2022. okt. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen,de javarészben már a 30-40 korosztálynak is a 18-20 év körüli twink beképzelt fiúcskák kellenek...


Nem tudom melyik oldalon ismerkedsz,de ha ilyen mentalitással vannak ott (mint írod is ) sokat ne várj. Intelligencia az nincs sokakban. Nem csak veled van ez,ha itt nézelődsz olvashatod hogy rengetegen ilyen problémával vannak. Még a fiatalabbak is,úgy én is. Régen másabbak voltak még ezek az oldalak.

Ha már nincs full izmos tested,twink beütésed,ecset hajad már lassan emberszámba sem vesznek ilyen oldalakon,mert hogy sokaknál "nem éred el a mércét".

2022. okt. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az jutott most eszembe, hogy lehet amiatt csinálják ezt néhányan mert korábban összefutottak olyannal aki nem viselte jól a visszautasítást. Én nem szoktam ilyet csinálni, ha valaki nem jön be akkor megpróbálom tisztelettudóan és nem sértöen közölni vele. De igy is volt olyan aki ilyenkor rögtön elküldött a csába meg ilyeneket írt hogy egyedül örekszem majd meg meg hogy huzogassam magamnak egyedül....

Ilyenek után öszinténszolva én is tartok attol hogy mi lesz a rekacioja ha elutasitok valakit, de ettől még megprobálok őszinte lenni. Na most ha valakivel ezt sokszor megcsinálták lehet belefáradt már a dologba aztán inkább megspórolja magának a dologot. Ha ez a helyzet valahol ez is érthetö. Elvégre sose tudja az ember hogy milyen emberrel akad össze.

2022. okt. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
29 évesen azért még nem kell elkeseredni.pont jó korban vagy az hogy a fiatalabbak elutasítóbbak az relatív.inkább úgy mondanám hogy az igényeik nagyon magasak .sokszor irreálisan.szerintem a legjobb korosztály a 25-40ig.
2022. okt. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 7 év ismerkedés után örülök a tiltásnak is, hiszen a partner kifejezi az akaratát vele. Nem elegáns, de lényegretörő és a gyakorisága miatt már-már normalizált dolog. A ghostingolást is el kell engedni, akármennyire is undorító dolog. Ezek az emberek nem akarnak tőled semmit, akár tiltanak, akár nem írnak. Innentől kezdve az egyetlen egészséges megoldás számodra ha leszarod te is őket, és tovább lépsz. Rohadt sok ember marad így is akinél lehet próbálkozni.

(megjegyzem én se vagyok szent, de igyekszem mindenki felé normálisan lekommunikálni mindent, ha normális állapotban vagyok)

2022. okt. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy harmincas, negyvenes, ötvenes normális pasival szívesen ismerkednék, de nekik valóban nem nagyon jön be az átlagos testalkatú harmincas. Vagy ha igen, akkor egy egy szexre maximum. Persze kizárólag komoly kapcsolat a cél.
2022. okt. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!