Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Romeón találkozót beszéltünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romeón találkozót beszéltünk meg de mikor írtam hogy ottvagyok akkor törölte a profilját, sőt az új profilján blokkolt, miért?

Figyelt kérdés

Havonta új profilja van, valami profi kamus...


Biztos vagyok benne hogy élőben meg sem várt, nem látott, a kinézetet meg látta képről. AKkor mire jó ez?

Járt-e így valaki?


2022. febr. 3. 21:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Szóval tudod, hogy havonta új a profilja, de azért találkozót beszélsz meg vele? Bocsi, de meg is érdemelted. Belemész a nyilvánvaló kamuba.
2022. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Minek találkozol ilyen kamussal?
2022. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Egyszer csak elmer jönni. :-)


Legkésöbb 2 havonta új a profilja. Törli magát, 2 nap múlva felbukkan más néven. :-)

2022. febr. 3. 22:09
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
lol, igazad van akkor beszéld meg vele időnként, előbb utóbb biztos eljön!
2022. febr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Ja hogy futnak-e bele az emberek kamusokba, ghostingolókba a netről akár meleg, akár hetero társkereső? Persze, rendszeresen.

Tanács: amíg telefonon nem beszéltél az illetővel addig el se indulj semmilyen találkozóra. Sőt már eleve a randi helyét időpontját is telefonon beszéld meg. Így sem fogod tudni kiszűrni az összes kamust, de egy jelentős részét már igen.

2022. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Kértem számot de nem kaptam. Ő kért facet, azt meg Ő nem kapott.

Bár így utólag... ha számot nem mer adni akkor hogyan merne eljönni?

2022. febr. 3. 22:31
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon unatkozhatsz, hogy ilyenekre van időd.
2022. febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
#6 fején találtad a szöget... egyébként is kell randihoz telószám, mert késhet az ember, nem pont ott áll, más is van ott stb. ezt telón kell leegyeztetni nem írogatással egy anomim fórumon ahol két perc alatt gyárt valaki magának új profilt. A fickóról lehet kb. semmi sem igaz, hazugság minden amit leírt magáról. S tényleg elég sok időd van hogy messziről üvöltően kamusokra pazarlod az idődet.
2022. febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Tudod hányan nem jöttek el ilyen megbeszélt talikra ? De nem mondja le, á, egy két szavas sms-t vagy mélt is sajnál pazarolni. Nem jön el, várhatsz rá, utána haza mehetsz, addigra törölt nick, vagy letiltott. Hogy ebben mi a jó nekik ? Szivatás ? Vagy elment a bátorság ? Vagy jobbat talált ? Ki tudja...
2022. febr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Ő az első akihez elmentem, de hát ki gondolta, régóta terveztük de most ígértem meg neki, ő jött volna előbb is, én várattam. Ha online lett volna chaten meg lehet beszélni a kérdést. Erdő mellett találkoztunk volna... :-)
2022. febr. 3. 22:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!