Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Romeón találkozót beszéltünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romeón találkozót beszéltünk meg de mikor írtam hogy ottvagyok akkor törölte a profilját, sőt az új profilján blokkolt, miért?

Figyelt kérdés

Havonta új profilja van, valami profi kamus...


Biztos vagyok benne hogy élőben meg sem várt, nem látott, a kinézetet meg látta képről. AKkor mire jó ez?

Járt-e így valaki?


2022. febr. 3. 21:53
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Azt mondta a sok kudarc miatt törli magát. Ezekszerint ahány új profil annyi átbaszott ember és annyi találkozója lehetett volna.
2022. febr. 3. 22:47
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

"Erdő mellett találkoztunk volna... :-)"


Legalább van hova elásnia, ha rosszul alakul a randi...

2022. febr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Fagyott a talaj. De ha el se jut a randira, akkor hogy alakulna valahogy is ? Nihil, kudarc, átverés.
2022. febr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
#11 ember, bocs de ha ennyire naiv vagy akkor elég sokan meg fognak még szívatni a neten...
2022. febr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Kezdő vagyok, írása, képei, minden összefüggtek, munkahelye, beosztása is, teljesen normálisnak tűnt, egyedül az volt a gyanús hogy mindig törölte magát majd új néven írt rám és úgy folytattuk a tárgyalást.

Ha módszeres szívatás lenne akkor magáról is minden hazugság lett volna.

Ha fűvel-fával baszó akkor legalább megnézett volna élőben és a minimum hogy eljön.

Szóval nem értem, nemcsak velem, a településen mások így fogalmaztak róla " egy idióta kamus".


Szóval nemcsak velem tette ezt meg. De egyszer valakihez csak odaér nem?


Itt is volt olyan a gyakorin aki azt írta adott neki mégegy esélyt és eljött... xd

2022. febr. 3. 22:59
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Régi szép idők, amikor még a Mások újságban hirdetgettünk... Az írógéppel írt levél egyből ment a kukába. :)

Csak a módszerek változtak, az emberek nem.

2022. febr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű nem is ő van a képeken, ezért új profilt is kell csinálnia mert törlik.
2022. febr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Nyilvános képe sosem volt kint.
2022. febr. 3. 23:32
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Én olyannal találkoztam, hogy beszéltem valakivel, és törölte magát randi előtt, és ezt újra és újra megcsinálta több esetben is... aztán sokadiknál rá kérdeztem... de nem adott értelmes magyarázatot... már ilyenen meg se lepődök...
2022. febr. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

"adott neki még egy esélyt "


Senkinek nem kell még egy esélyt adni. Ezt nem hittem el,egyszer adtam valakinek még egy esélyt. Ugyanúgy koppantam,ha nem jobban.

Azóta nincs még egy esély.


Sorrend pedig:

emailben pár levélváltás,

telefonszám csere, rövid beszélgetés,

adott nyilvános ,lakott ,helyen találkozás


Ha ebbe valaki nem megy bele,akkor azonnal felejtős.


Már eleve az gyanús,ha fel-le regeli magát. Még egyszer megérte,ha törli magűt, meggondolta,megijedt.De ha többször, akkor vagy nem komoly,vagy kamus, rosszabb esetben valami mentális zavar is van nála.

2022. febr. 4. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!