Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Arckép vagy IP cím alapján...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arckép vagy IP cím alapján lehet valakit blokkolni romeon?

Figyelt kérdés

Van egy kövér srác,kissé feminin.. Az a gond hogy állandóan nézegeti a profilomat néha még "kösz de nem" tappancsot is hagy. Én nem írtam rá,csak akkor mikor már látom hogy sokszor nézeget hogy "Szia."gondoltam hátha. Erre közölte hogy nem jövök be neki,nem vagyunk egy szinten. Mondtam okés...


Na most ez rohadtul idegesít, hogy akárhányszor felvillan hogy megnézett valaki, ő jelenik meg. Hiába csináltam új profilt úgy is méreget.



2022. jún. 11. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapból van letiltási lehetőség a romeon.
2022. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen,de kb 2 hetente új profilt hoz létre,így nem sokat ér... :(
2022. jún. 11. 21:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mást nem nagyon tudsz csinálni, mint azokat is tiltod :/
2022. jún. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogod és letiltod - neked kisebb "meló" az a két kattintást, mint neki állandóan új és új profilokat csinálni.
2022. jún. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
4es, igen, de az ingyenes profilon limitált a tiltások száma. Egy idö után már nem tudsz többet letiltani, ha nem fizetsz.
2022. jún. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Uhh ertem

Hat akkor eltűröm.

Bár a srác nem jön be,mert az eseteim a kövér srácok,de megadtam az esélyt. Megértettem hogy nem jövök be neki,de azóta is küldi a kösz de nem tappancsokat.

Kicsit túl szépnek hiszi magát...

2022. jún. 12. 13:39
 7/11 A kérdező kommentje:
*mert nem az eseteim
2022. jún. 12. 13:41
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy ilyen. 40-50 koruli faszi, hetente uj profillal, de ugyanazzal a nevvel ugyanazzal a kepekkel, ugyanazzal a profil leirassal. Ha aznapra keresek valakit es kiirom csoportokba, o az elso aki ir, es mikor kerdezte hogy raerek-e masnap, irtam hogy nem tudom, majd az volt a valasza hogy meg egy sotetseg. Letiltottam, majd masnap mintha mi sem tortent volna ramirt egy uj profilrol, majd azt is tiltottam. Most még nem írt, de szerintem amint eltunik a "new" jelzo a profiljarol megint csinalni fog egy masikat😅
2022. jún. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Ez eleg pofatlan gyerek, mert szerinten bejossz neki, csak nem vallja be (lehet meg maganak sem). Es ugyanakkor magat meg olyan nagyon szepnek tartja meg koveren is, ami nem egy liga Veled meg igy sem? :D WTF


En gyanitom, hogy Te eleg jokepu srac lehetsz! ;)

2022. jún. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#8: Es te amugy fiatal vagy?
2022. jún. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!