Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pontosan mi alapján tilt le a...

Pontosan mi alapján tilt le a sorozatbarát egy felhasználói fiókot? A fiók regisztrációjakor aktív IP cím alapján, vagy azt az IP címet amivel épp használatban van a fiók?

Figyelt kérdés

Kifejtés: Szóval volt egy laptopom ami behalt, eredetileg azon regisztráltam a sorozatbarát fiókomat, még évekkel ezelőtt, de ez a gép már nem jó.


Lett egy új gépem. Most ezen használom a régi fiókot.


DE Ha erre az új gépre csinálok egy új fiókot tartalékba, ( végszükség esetére), DE az eredeti fiókomat letiltják valamiért. Akkor az új fiókot az új gépről tudom majd használni, vagy nem?


Tulajdonképp mi alapján tilt az oldal fiókot? A fiók regisztrációs IP cím, vagy az épp használatban levő IP cím alapján?


Annyi olyan rémhírt olvastam az elmúlt időszakban, hogy sokakat kitiltottak, pedig semmi rosszat nem tettek csak sorozatokat néztek, hogy kicsit aggódom egy hirtelen kitiltás miatt. 10 éve használom az oldalt, 7 éve regisztráltként.



2022. máj. 30. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudnánk, akkor mindenki kihasználná a Kiskapukat:)

Szerintem mindent néz.

Dupla fiókért tiltás jár, szóval lehet pont azt vonzod be, amitől félsz.

Eddig akivel beszéltem, hogy tiltották, mind azt mondta nem érti miért, nem csinált semmit, aztán kiderült, hogy vagy letöltött, vagy többen használták az accountot, fórumon voltak parasztok etc.

Szóval az a "nem csináltam semmit" nem biztos, hogy azt jelenti, hogy tényleg nem csinált semmit.

2022. máj. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom a dupla fiók regisztrációja 1 ip címen mikor probléma. Mert amíg csak a régi gépem volt, évekig volt 1 gépen 2 sb fiók nekem meg a páromnak is ,arról meg is kérdeztem egy olyat aki jobban képben van az oldal működésével, és ő azt mondta hogy ez így nem gond, és nem is volt vele probléma. Mindenki a saját fiókjàból nézte a saját sorozatait. Persze csak felváltva tudtuk használni nyilván, a gépet.:)
2022. máj. 31. 07:41
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Én pont ezért hagytam a francba az egészet. Jó, oké, ingyen van, - ez tény - ajándék lónak meg ne nézd a fogát (ez meg egy mondás, de ez is tény), de inkább szereztem családon belülről Netflixet, meg vásároltam HBO Go-t, és ott feketén-fehéren le van tisztázva, hogy mit lehet és mit nem (és technikailag is úgy van összepakolva, hogy aszerint engedje az eszközök számát).


Amúgy meg ürítsenek sünt.


Amúgy SorozatBarátéknál egy csomó mindent nem értek. Ha sok a néző, sok a bevétel (a sok-sok reklámból, nyilván nem a két szép szememért adják a sorozatokat, ahogy az is nyilvánvaló, hogy ez - lehet, hogy hallgatólagosan - de le van beszélve a sorozatkészítőkkel meg a tévékkel is - máskülönben kategórikusan betiltanák az oldalt), akkor az csak jó lenne.


A mai világba ekkora cirkuszt csapni ebből akkor, amikor potom 10.000 forintból mindhárom streaminget tudja nézni az ember... Hát... nagyon pitiáner... Aki meg annyira padlón van anyagilag, hogy ez nem fér neki bele, annak borítékolom, hogy nem az a legnagyobb gondja, hogy épp aktuálisan a 10.000 sorozat közül melyiket nézze.

2022. máj. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3 kicsit off meg lehet hülye kérdés, de abszolut nem vagyok képben. Ezeket a platformokat: netflix, hbogo stb konkrétan milyen módon kell rá előfizetni? Mégis mennyibe kerülnek havonta?
2022. máj. 31. 09:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bankkártyával. Minden platformon le van írva a pontos rend. Minden kártyának van egy száma és egy kifejezetten hozzá tartozó CVC kód. De lehet átutalási megbízást adni is bankban, és akkor nem kell havonta. Amúgy annyi nekik a lényeg, hogy a díj be legyen fizetve.
2022. máj. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!