Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol lehet szexmentesen, csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet szexmentesen, csak barátkozásra keresni embert?

Figyelt kérdés
Már eléggé unom, hogy mindig csak az aktív, passzív, mekkora stb. a téma, ha barátkoznék meleg férfiakkal, de a lelki dolgok, a hagyományos barátkozás senkit sem érdekelnek, lelépnek, válasz nélkül hagynak. 22F
ma 20:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hetero férfiakat bárhol, nekem is hetero a legjobb barátom. Melegek közül általában akik barátkozni akarnak azoknak az 99%-ban automatikusan a szexhaverságot jelenti.
ma 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nézdd sajnos az elkerülhetetlen ,hogy néha becsúszik a beszélgetésbe némi szexuális töltet,célzás stb ...nekem van pár meleg "ismerősöm "innen,akikkel tök jól el tudok dumcsizni bármiről.
ma 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Az nem baj, ha néha van ilyen, a baj azzal van, ha CSAK a szex a téma, illetve csak azért barátkozik valaki, mert megdugna/vagy akarja, hogy én őt...


Heterókkal nem igazán barátkoznék, mert néha van olyan téma, amit nem értene meg, nem tudna hozzászólni. Pl. meleg filmhez, mi volt a társkeresőn stb., mindig lenne egy fal kettőnk között.

ma 20:52
 4/12 A kérdező kommentje:

Szolid viselkedésű, csendes és visszahúzódó, átlagos férfival szeretnék barátkozni, ők a gyengéim.

Remélem, van még ilyen. Az olyanok, akikről kilóméterekre látni, hogy melyik térfélen játszanak, nem igazán érdekelnek, "heterós" kinézetű barát tetszene. :)

ma 21:06
 5/12 Nemtomfantom ***** válasza:
Nekem is van innen egy ember, akivel tök jól elbeszélgetünk, óhatatlanul előjön néha szexuális jellegű téma is, de ez teljesen természetes, meg elcsattannak pikáns szóviccek, aztán ennyi. Ezen felül meg minden másról is beszélgetünk. Nagyon ritkán itt is lehet rendes embereket találni, kedves kérdező🙂 Az meg teljesen természetes, ha megkérdezik tőled, hogy A, vagy P, ez nem jelenti automatikusan, hogy akar is valamit a másik, mi is megkérdeztük egymástól.
ma 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#2 vagyok .Nálunk ez még fel sem jött így hogy most ki A ,ki P.És tök érdekes hogy mindkét esetben nálam fiatalabb ,az egyik jóval fiatalabb nálam.és abszolút nem ütközik ki.
ma 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az oké, hogy megkérdezi, csak mit mondjak? :D

Mert én a lájtosabB' dolgokat szeretem, max. orál...

ma 22:05
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát épp ennyit.
ma 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De ezen nem is kell többet agyalni
ma 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja, akkor jó. Csak cikinek érzem, hogy "egyik sem", mert olyan elvárásnak tűnik, hogy mindenképp kell mondani valamit. De oké, akkor ezt mondom.
ma 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!