Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gyakori, hogy ismerkedéskor,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori, hogy ismerkedéskor, barátkozáskor nem írnak vissza, 2-3 levél után mindig megszakad a kommunikáció?

Figyelt kérdés
Másnál is ez van, vagy csak nekem van ilyen szerencsém? Nem is értem...
szept. 8. 21:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Igen. Általában 1-3 nap után tünnek el.
szept. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%
Igy van nálam is. Már kezdek bele törődni hogy ennyire elfajult az ismerkedés.
szept. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Igen, ez ma már együtt jár az ismerkedéssel. Ne keseredj el miatta.
szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Igen sajnos ez így van.

Vagy mást akarnak vagy nem akarnak már beszélni. :(

szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Amikor a másik állandóan csak kérdez, de semmit nem hajlandó írni magáról, vagy amikor már mindnet leírtunk és a semmiről beszélgetünk, akkor minek folytatni?
szept. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem közelmúltban volt olyan, aki nem árulta el a korát, a lakóhelyét, hanem csodaszép idézeteket írogatott. Aztán küldött egy képet, amin egy kb 24 éves srác volt. Később egy harmincas korabelit, majd egy olyat, amin egy kövér késő negyvenes férfi volt. Ráadásul kiderült,hogy súlyos beteg is.

Jobb is, hogy az ilyen eltűnik...


De a kérdezősködés,faggatás általános, illetve a bunkó módon, egyszavakban írogatás, sőt az olyan is, amit nyilván másnak szánt, mert lejön a tartalmából. Sokan azt sem tudják, hánnyal írogatnak, és elfelejtik, kinek mit írtak, mit kamuztak.


Három nap és bő két - három hét az, ami alatt eltűnik mindenki. Most már nyugodtan kijelentem, hogy mindenki :)

De nagyon sok van olyan, akinek van párja, együtt él valakivel, csak szar a kapcsolat, de nem mer, vagy nem tud szakítani. Viszont mindenhol és mindenkinél bepróbálkozik .

szept. 9. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

5-os te szoktal kerdezni is? Mert ha a masik kerdez, te valaszolsz de nem kerdezel vissza akkor elofordul, hogy nem sok mindent tudsz meg rola.


Amugy tenyleg igy van, lassan kedvem sincs ismerkedni, rairni valakire.

szept. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
De a beszélgetésekből azért csak kiderül, hogy tudtok e beszélgetni tovább is vagy csak az a pár üzenet és ennyi. :)
szept. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor van ilyen. Nálam a kérdezgetés általában az én részemről van, természetesen mesélek magamról, de visszafelé nincs, és sokszor érezhető, hogy egyáltalán nem is érdeklődik a másik fél. Egy barátkozásnál pl. amikor átmegyünk messengerre, és meglát, nem jövök be neki, akkor már kezd is hanyagolni. Nem tudom, én a barátaimat sose a külső alapján válogattam meg.
szept. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

#9

Sajnos ez ilyen.

Nem is érdemes az olyat sajnálni.

Nehezen talál mindenki barátot vagy beszélgető partnert.

szept. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!