Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Használják ezt az oldalt...

Használják ezt az oldalt olyan lányok és nők, akik értékelik egy jó beszélgetőtárs fontosságát?

Figyelt kérdés

24 éves külföldön élő srác vagyok és szívesen beszélgetnék egy olyan lánnyal/nővel, aki mindenféle elvárás nélkül szeretne komolyabb vagy mindennapi dolgokat megvitatni.


Viszonylag hamar elkezdtem megtapasztalni a világot, miután 16 évesen kirepültem a családi fészekből. Azóta 5 országban éltem, különböző területeken és pozíciókban dolgoztam, illetve rengeteg embert ismertem meg. Sajnos az utóbbi pár hónap/év folyamán sikerült pár rossz döntést hoznom, ami nyilván mostanra eléggé megnehezíti az életemet, ezen kívül pedig egy pár fontos emberrel is szegényebb lettem. Üresnek és magányosnak érzem magam. Számomra a legkézenfekvőbb mások segítésével segítenem magamon. Nem érdekel a külsőd vagy a múltad, csak arra kérlek, hogy légy önmagad. Én ugyanígy fogok tenni.



2023. ápr. 29. 21:19
 1/10 anonim válasza:
Külföld? Magyarországgal közvetlenül határos terület esetleg?
2023. ápr. 29. 21:24
 2/10 anonim válasza:
Hol laksz? Vigyél ki oda engem is!
2023. ápr. 29. 21:30
 3/10 A kérdező kommentje:
Szia! Nem, Hollandia. A kulfoldit pedig ugy is ertettem, hogy nem magyar allampolgar (sosem voltam).
2023. ápr. 29. 21:32
 4/10 anonim válasza:

"24 éves külföldön élő srác vagyok és szívesen beszélgetnék egy olyan lánnyal/nővel, aki mindenféle elvárás nélkül szeretne komolyabb vagy mindennapi dolgokat megvitatni."



Igen, használják az oldalt nők is, és olyanok is akik tartós barátságra vagy beszélgetésre vágynak. De a fenti kijelentéseddel nem tudunk mit kezdeni.

Egész egyszerűen tele van az oldal olyan pasikkal akiknek hátsó szándékuk van. Fele el is húzza a csíkot hosszabb beszéltetés után is ha kiderül, hogy a beszélgetőpartnerének van párja.


Illetve mindig felmerül a kérdés: miért pont nők társaságára vágysz? Tudsz mondani egy kész, jó érvet mit vársz egy női barátságtól?

Mert itt mindenki azzal érvel, hogy "jaj azért, mert nincs sok női barátom". Ez messze kevés. Ezzel nem leszünk előrébb.

2023. ápr. 29. 21:39
 5/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra, hogy megemlítem ezt is, utólag látom, hogy jó ötlet lett volna. Nyilván nem titok, hogy heteroszexuális vagyok, így szinte bármilyen kérdésben a nők felé fordulok. Az empátia egy olyan tulajdonság, amelyben a nők sokkal sikeresebbek. Sosem voltam képes olyan szinten beszélgetni egy férfival mint egy nővel. Azzal egyetértek, hogy a hátsó szándékkal számolni kell, én most viszont tiszta lelkiismerettel írtam ide.
2023. ápr. 29. 21:46
 6/10 anonim válasza:
5-ös: köszönjük, hogy egy normális választ adtál erre a kérdésre. Biztos vagyok benne, hogy sokak szemébe most szimpatikussá váltál, mert a legtöbb férfi besértődik mikor felteszik neki ezt a kérdés.
2023. ápr. 29. 21:47
 7/10 anonim válasza:
Én csak egy férfit ismerek, aki hátsó szándék nélkül is tud beszélgetni egy nővel, ő a férjem.
2023. ápr. 29. 22:12
 8/10 A kérdező kommentje:

7

Ezek szerint most mar legalabb kettot ismersz. Tisztelet a ferjednek!

2023. ápr. 29. 22:25
 9/10 anonim válasza:

Tényleg szimpatikus vagy az eddigi nyilatkozataid alapján! :)


Én már nem férek bele semmilyen formában a korosztályodba. Milyen módszerrel tanultál meg ennyire szépen magyarul?


Milyen anyanyelven beszélnél/beszéltél eredetileg?

2023. ápr. 30. 04:54
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszonom. :)


Nem szamit a korosztaly, beszelgetesrol van szo es nem tobbrol. Szivesen fogadom az uzeneted.


Magyar az anyanyelvem egyebkent, viszont alig-alig hasznalom, igy a gyakorlas resze sem elhanyagolhato.

2023. ápr. 30. 08:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!