Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Olyan nőket keresek beszélgető...

Olyan nőket keresek beszélgetőtársnak, akik negyvenes éveikben járnak, nincs partnerük, megállapították magukról, hogy bár nem rondák, de nem is szépek és kissé (?) hiábavalóan keresnek társat, ezért ezt már feladták?

Figyelt kérdés
Hogyan sikerül(t) beletörődni, hogy nem nagyon megy az ismerkedés? Mivel töltitek az időtöket?

2021. okt. 4. 08:56
1 2
 1/15 anonim válasza:
Ha van célod, és nem tudod, hogy érd el azt, miért mondasz le a célról? Nem lenne érdemesebb új módszereket tanulni?
2021. okt. 4. 09:04
 2/15 A kérdező kommentje:

Milyen új módszereket lehet tanulni? A társkeresés egy lutri. Nem érdem szerint megy. Ha érdem szerint menne, nekem már rég lenne társam. De azért hallgatlak!


Amúgy továbbra is "szingli", negyvenes nőkkel beszélgetnék.

2021. okt. 4. 09:07
 3/15 anonim válasza:

Oké, értem.


Szerinted miért nem a megfelelő partnerjelölteket vonzod? Mi a véleményed, tehetsz-e arról, hogy "érdemtelenek" jelentkeznek?

2021. okt. 4. 09:13
 4/15 A kérdező kommentje:
Leginkább nem jelentkezik senki...
2021. okt. 4. 09:47
 5/15 anonim válasza:

Mi a véleményed, mely értékeid a legvonzóbbak?

Mi különböztet meg téged az átlagtól?

Mi a meglátásod, te küldesz-e jeleket?

Mileyn ismerkedési módokon próbálkoztál (online, de főleg offline)?

2021. okt. 4. 09:49
 6/15 A kérdező kommentje:
Ezt itt nem tárgyalnám meg, ha nem gond. :)
2021. okt. 4. 10:01
 7/15 anonim válasza:

Nyilván nem gond, ha nem nyilatkozol magadról. Miért is lenne az?! Itt, ahol férfiak is megfordulhatnak, itt eszedbe se jusson bemutatni magad! Majd a negyvenes nők között, ott, ahol nincs igazán jelentősége...


Gratulálok! Látod, ezért nincsenek jelentkezők sem. Felismerted, hogy te magad vagy az oka az egyedüllétednek.


Szép napot!

2021. okt. 4. 10:05
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, neked is!!
2021. okt. 4. 10:08
 9/15 anonim válasza:

Nem lehet, hogy aki kérdezgetett, egy potenciális nő volt, akiről lecsúsztál?

Amúgy az erényeidet miért titkolod. Az nem szégyellni való.

2021. okt. 4. 10:33
 10/15 A kérdező kommentje:

Én itt nem a társkeresés kategóriába írtam, hanem a barátkozás kategóriába. Nem szeretnék itt az erényeimről és nem-erényeimről írni.


Lecsúszni senkiről nem lehet, aki szeretne írni nekem, az tud privátban.

2021. okt. 4. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!