Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Olyan nőket keresek beszélgető...

Olyan nőket keresek beszélgetőtársnak, akik negyvenes éveikben járnak, nincs partnerük, megállapították magukról, hogy bár nem rondák, de nem is szépek és kissé (?) hiábavalóan keresnek társat, ezért ezt már feladták?

Figyelt kérdés
Hogyan sikerül(t) beletörődni, hogy nem nagyon megy az ismerkedés? Mivel töltitek az időtöket?

2021. okt. 4. 08:56
1 2
 11/15 anonim válasza:
Sosem társkeresőztem,nem érdekel ha nincs senkim sem.Néha jó lenne ha lenne valaki,de ha nincs azért nem megyek a Dunának.
2021. okt. 4. 15:25
 12/15 A kérdező kommentje:

11

Tök jó, örülök. Én sajnos a lelkem mélyén nagyon vágytam és vágyom rá, hogy legyen valakim, de mivel nem sikerül, ezért próbálom elfogadni ezt a helyzetet.


De nem vagyunk egyformák, nagyon sok embernek nem jelent nagy problémát, ha nincs senkije.

2021. okt. 4. 16:27
 13/15 anonim válasza:

Kedves Alabama

alias kérdező!


Én a való életben ismerkedem már újra - ha párkapcsolatot igényelnék - és nem az interneten. (Itt legfeljebb barátság jöhet szóba - de ahhoz is valamilyen szinten BIZALOM kell.)


Össze is jött volna a közelmúltban egy párkapcsolat kezdemény - a való életben -, de kiderült, hogy mégsem. Az illető állítása nem akar túljutni az exén, de egy gyenge pillanatában nekem is "szerelmet vallott".


Hát én nem hagyom magam, hogy a játékszere legyek! Szigorúan igyekszem rejtett módon irányítani az eseményeket és el fogom érni azt, hogy ha úgy alakul ÉRZELEMMENTESEN ÉS HIVATALI formában kommunikáljunk újra. Ebben is állapodtunk meg eredetileg és tartani fogom magam ehhez.


Üdv:

negyvenes hölgy

2021. okt. 4. 19:23
 14/15 A kérdező kommentje:

13

Köszönöm, hogy leírtad. Nem hangzik jól.

2021. okt. 4. 22:08
 15/15 anonim válasza:

Hát igen. Ami hivatali kapcsolatnak indult, az maradjon is meg annak.


Ne engedjünk ott az érzelmeknek, ahol a józan észre nagyobb szükség van.


13-as válaszoló voltam.

2021. okt. 5. 07:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!