Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Online beszélgető társ valaki?

Online beszélgető társ valaki?

Figyelt kérdés

Online levelező partnert keresek. Kevés barátom van, és eléggé félek, ugyanis nagyon sokáig nem voltam jól lelkileg, és ez tavaly ősszel kezdődött egy esemény miatt. Ahogy jön a hűvösebb időjárás, lassan majd a suli, az esemény évfordulója, kezdi eszembe juttatni rosszabbik formámat és nagyon félek hogy mi lesz velem. Nem akarok egyedül lenni.


Amennyiben ezt elolvastad, és még így is szívesen beszélgetnél velem:

Egy gimis lány vagyok. Sok minden érdekel, szeretek olvasni, sorozatokat, filmeket nézni, ha van rá lehetőség mozogni, gondolkodni, beszélgetni, zenét hallgatni. A zenei stílusom egyesek szerint elég kifogásolható, szóval csak óvatosan kérdezd, mit hallgatók, nem akarod te kínozni magad :).



2022. aug. 21. 22:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
Na mert miket hallgatsz buborék?
2022. aug. 21. 22:23
 2/11 anonim válasza:
En szivesen beszelgetek veled, en szinte minden baratbol ismerosbol beszelgeto partnerbol kifogytam.
2022. aug. 21. 22:29
 3/11 anonim válasza:
Lenne kedvem beszélgetni :) Kíváncsi vagyok mit hallgatsz,szeretem a zenét.
2022. aug. 22. 00:26
 4/11 anonim válasza:
Aki szeretne nekem is írhat:) 2,3 én szívesen beszélgetnék. Még akár csinálhatnák egy jó baráti csoportot is.
2022. aug. 22. 02:02
 5/11 anonim válasza:

Az ok hogy, nem egyforma a zenei stílusa az embereknek!

De milyen lehet a tied, ha valakire kínzóan tud hatni!?

2022. aug. 22. 07:12
 6/11 anonim válasza:
Nekem is írhat bárki, csípem a különc lelkeket mint a kérdező.
2022. aug. 22. 07:58
 7/11 anonim válasza:
Beszélgethetünk, ha gondolod. Nekem is elég érdekes a zenei ízlésem, a hétvégén majdnem 6 órát utaztam 4 átszállással egy zsákfaluba egy koncertért, de ez csak egy része. Azt mondták egykori barátaim, hogy jó vagyok a lélek tartásában, az egyik azt is mondta, hogy jobb vagyok mint a pszichológusok. Úgyhogy bennem szerintem jó barátra lelsz :)
2022. aug. 22. 08:45
 8/11 anonim válasza:
Ha szeretnél valóban kifejtős-hosszú leveles beszélgetőtársat akkor abban szívesen benne vagyok. A chat jellegűbe annyira nem.
2022. aug. 22. 09:53
 9/11 anonim válasza:
Nekem is írhatsz nyugodtan.
2022. aug. 22. 11:03
 10/11 anonim válasza:

Ha gondolod írj.

Nekem is kicsit fura a zenei ízlésem, bár inkább úgy fogalmaznék, hogy nagyon széleskörű.

2022. aug. 24. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!