Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok, nők, valakinek lenne...

Lányok, nők, valakinek lenne kedve levelezni, beszélgetni velem? 23F

Figyelt kérdés

Sziasztok!

23 éves srác vagyok, elég magányos mostanában. Szívesen megismernék új embereket, elsősorban beszélgetés, barátkozás(!!) céljából, de mivel barátnőm nincs, az ismerkedéstől sem zárkózom el. Platformot tekintve nekem az e-mail, skype vagy bármelyik közösségi oldal is megfelelne, itt az oldalon nem igazán szeretek hosszabban levelezni. Szóval aki gondolja, írjon nyugodtan itt, aztán majd folytatjuk máshol.

A kérdésben a lányokat, nőket szólítottam meg ugyan, mert velük általában sokkal jobban kijövök egyszerű beszélgetőtársként, barátként is, de igazából fiúk is írhatnak nyugodtan.

Korosztályt tekintve viszont mindenképpen a saját korosztályomat keresném, mondjuk 16-27 éves korig.



2022. jan. 9. 01:16
 1/6 anonim válasza:
Honnan írsz?
2022. jan. 9. 06:47
 2/6 anonim válasza:
Nekem írhatsz egy elérhetőséget ha gondolod, szívesen beszélgetek
2022. jan. 9. 16:45
 3/6 anonim válasza:

Szia!


Én is hasonlóan vagyok, jól esne egy fiúval beszélgetni.

Ha gondolod, írj nyugodtan :)


20/L

2022. jan. 11. 19:35
 4/6 anonim válasza:

Szia!


24L Bp, írj nyugodtan én meg a fiúkkal jövök ki jobban. :D

2022. jan. 12. 03:04
 5/6 anonim válasza:
Magasság súlyod? Mi tesz magányossá?
2022. jan. 13. 19:42
 6/6 anonim válasza:

Nem értem... barátkozás kategória, mégis kikötés, hogy nő legyen, mert neadjisten ismerkedni is akarsz.

Döntsd el, hogy mit akarsz, mert ha párt keresni, akkor a másik fél is így kell neked induljon. Ha viszont te áltatod a másikot, hogy csak barátságot akarsz, de beleszeretsz akkor neked lesz rossz.

2022. jan. 15. 13:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!