Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gyakori, hogy ismerkedéskor,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori, hogy ismerkedéskor, barátkozáskor nem írnak vissza, 2-3 levél után mindig megszakad a kommunikáció?

Figyelt kérdés
Másnál is ez van, vagy csak nekem van ilyen szerencsém? Nem is értem...
szept. 8. 21:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
7, persze hogy szoktam kérdezni, pont ez a bajom. Én kisesszét írok magamról, a másik meg elintézi két szóval. De egyébként nem baj az, ha elmaradnak ezek az ismerkedések. Élőben is az emberek jó része nem az a kategória, akivel barátkoznánk. 1000-ből talán egy. Online azért ennél jobb az arány még így is. Azt is megértem, hogy ha valakinek nem tetszik külsőre a másik, akkor nem erőlteti. Pont a szexualitás témában szerintem alapvető, hogy csak olyanokkal barátkozunk, akik nem taszítanak se testileg, se gondolkodásmódban.
szept. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

#11

Sajnos ez van :(

Általában a szexre terelődik a téma, nekem is volt, hogy nem jöttem be neki és annyi.

szept. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha valaki ebben a topicban keres új barátot, akkor nem meglepő, ha a szex a fő téma. :) Természetes, ha nem jövünk be egymásnak, el kell engedni és keresgéni tovább. Élőben se egyszerűbb. :) Szerintem érdemes az elején tisztázni, hogy ki mit szeretne és akkor nem raboljuk egymás idejét feleslegesen. Engem az szokott zavarni, amikor még többedik levélváltásnál is konkrét kérdéseimre nem jön válasz.
szept. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Van itt aki barátkozna? Vagy aki meg is írja, hohy ő csak szexet akar? Valaki 35 fölött?
szept. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

"Amikor a másik állandóan csak kérdez, de semmit nem hajlandó írni magáról, vagy amikor már mindnet leírtunk és a semmiről beszélgetünk, akkor minek folytatni?" - Én pont a másik oldalon vagyok, mindig kérdezek, meg írok magamról, de a másik csak válaszol pár szóban, és ennyi, vissza már nem kérdez. Elég unalmas így, lényegében csak én tartom fenn a kommunikációt, különben megszakad...


13: "Mondjuk ha valaki ebben a topicban keres új barátot, akkor nem meglepő, ha a szex a fő téma. :) " - Hát, heterókkal nem igazán lehet barátkozni férfiként, egyből gyanús vagy neki, hogy mit akarsz. Tudsz segíteni, hogy hol lehet melegekkel barátkozni, ahol nem a szex a fő téma?

szept. 9. 09:51
 16/21 anonim ***** válasza:
Vagyunk 35 felett, akik tényleg "csak" barátkoznának. Még ha ez furcsa is.Olyanok, akiknek a szex kizárt és nem az a cél.
szept. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#15

Van kedved beszélgetni? :)

szept. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ja, hozzáteszem, hogy nem írogatni, chatelgetni. Csak élőben, kis ismerkedés után.

# 16

szept. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#18

Te milyen vagy?

szept. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Tudsz segíteni, hogy hol lehet melegekkel barátkozni, ahol nem a szex a fő téma?"


Fogalmam sincs. Nekem a barátkozás mindig spontán jött gyerek koromban. Nem is volt sok barátom, mostmár csak 1 van, de az is olyan, hogy akkor keressük egymást, ha valami segítség kell a másiktól. Amúgy nincs igényem sörözős, meccsnézős haverra. Magyarul félreértettem, hogy pontosan mire is vonatkozik a kérdésed.

szept. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!