Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mik a tapasztalataid, sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalataid, sok heteró párkapcsolatban él, vagy azért náluk is sok a szingli, és nem egyszerű a társkeresés nekik sem?

Figyelt kérdés
szept. 1. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerű nekünk sem, ha vannak elveink, elvárásaink és nem könnyen alkudunk meg. Aki igen, annak mindig könnyű.
szept. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ahogy hallom meg olvasom, ugyanolyan problémákkal küzdenek, mint a melegek. És aki párkapcsolatban él, ott is vannak azért problémák, bőven van ok arra, hogy akár 40-50+ emberek kilépjenek belőle.
szept. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan vannak kihűlt, semmilyen vagy éppenséggel rossz kapcsolatokban heteroknál is, nálunk melegeknél is.

Kilépni ma már egyre többen olyan egyszerű okokból nem tudnak,vagy nem mernek, mint lakhatás,megélhetés. Sokan nem akarnak szülőkhöz visszaköltözni, nem tudnának egyedül albérletet fenntartani. Lényegében ők ki vannak szolgáltatva annak, akinek a lakásába költöztek, amikor még érzelmek voltak és tényleg jó kapcsolat volt.

Közös albérletnél még rosszabb,lehet egyik sem tudna magának fenntartani.

Heteroknál ráadásul hitelek, gyerekek is vannak bőven, ami szintén nehezíti a dolgot.

De a fásultság, úgysem lesz jobb szemlélet és az idősödéssel együtt jövő ,magánytól való félelem is nagyon befolyásoló.

szept. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Nehogy azt hidd, hogy a meleg kapcdolatok olyan hú de jók. Én benne vagyok egyben, de nagyon gyakran visszasírom mondjuk a 3 évvel ezelőtti nyarat, mikor nem dolgoztam még, full szabad voltam. Most meg a párom sajnos nagyon más személyiség mint én, elment a nyár kb semmittevéssel
szept. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Azért kérdeztem, mert úgy látni, hogy nekik milyen egyszerű, szinte csak annak nincs párja, aki nem akar, bárkit megkaphatnak, ezer helyen, akár az utcán, munkahelyen stb. is ismerkedhetnek. De akkor ez csak a látszat... :o(
szept. 1. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!