Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg sracok, milyen tapasztal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg sracok, milyen tapasztalataitok vannak harmas szexrol, ahol a masik ketto egy part alkot?

Figyelt kérdés
En tegnap voltam ilyenen eloszor, ahol a masik ket fel egy part alkot. Messze ez volt a legjobb harmas szex, amiben valaha voltam, es nekik is nagyon bejott, azt ereztem vegig, meg mondtak is, kulon-kulon elhangzott mindegyikuk szajabol mig szexeltunk. Mindenkinek ez a tapasztalata, hogy parokkal jobb a threesome?

aug. 26. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Addig jó volt nagyon míg az egyik fél el nem kezdett kötödni hozzám.

Szerintem nem szabad ismételni

1alkalom és annyi.

El tudom képzelni van akinek van akkora érzelmi intelligenciája hogy ezt helyén tudja kezelni és tudnak így akár barátok is lenni.

aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyiket szoptam a másik dugott..S majdnem egyszerre élveztek belém..Szted milyen élmeny volt?:)
aug. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Ha szex közben dumáltak, annyira nem élvezhették.
aug. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég kínos volt
aug. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb igen. èn is voltam párral hármasban, és jobban figyeltek rám, mivel én voltam az "újdonság", ök már nyilvan össze voltak szokva.
aug. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

volt jó is - rossz is.


jó volt, amikor tudták a szituációt a helyén kezelni és DP-be dugtuk a srácot a párjával, vége lett, felöltöztem, leléptem.


rossz meg amikor a lakásban az egyik fél elkezdett lökdösni, hogy én biztos el akarom venni a párját...na az volt az a pillanat, hogy ruha fel és a lehető leggyorsabban elhúztam.

szept. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!