Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Kinek milyen volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Kinek milyen volt az elso szexualis elmenye egy masik sraccal? Par napja estem at rajta,es hat elegge fajt,de nagyon figyelmes volt,igy kellemes is volt🙂

Figyelt kérdés

aug. 23. 11:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokat vártam a megfelelő partnetre. Megismertem magam. Ő figyelmes vol. Az érzés isteni volt. Nem fájt pedig szűk vagyok
aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Mennyit vartal?:)
aug. 23. 17:01
 13/15 Bozont333 ***** válasza:
Mai napig veszel el szuszeseget 20f
aug. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Rossz volt.


Egy idősebb ismerőssel akadtam össze Gayromeo-n, (33 volt én 17), hamar egymásra hangolódtunk, elhívott randizni, ott összejöttünk.


2 hónapig vártam a szexel, közben folyamatosan udvarolt, nem volt nap, hogy ne tette volna, majd eljött a nap, és nagyjából 1 perc ujjazás után tövig betette, és elkezdett izomból dugni, pedig tudta, hogy nekem Ő az első, az a szerencse, hogy pár perc után telelőtt.


Utána még panaszkodott nekem, hogy olyan voltam az ágyban mint egy fadarab, másnap pedig mindenhonnan letiltott.

aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jó volt. Figyelmes volt a srác.
aug. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!